Новий роумінг-пакет!

З 11 грудня 2012 року «Київстар» пропонує абонентам передплаченого зв’язку «Київстар», DJUICE та Beeline, які знаходяться на території Російської Федерації, Італії, Грузії, Арменії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану скористатися  роумінг-пакетом «SuperVisa».

Підключіть роумінг-пакет «SuperVisa» і дзвоніть в роумінгу в країнах Росія, Італія, Грузія, 
Арменія, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан по 80 копійок за хвилину
 

Країни перебування у роумінгу Росія, Італія, Грузія, Арменія, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан Узбекистан
Вартість пакета за день користування, грн 16
Кількість пакетних нетарифікованих хвилин 20
Вартість хвилин дзвінка до зазначених країн понад нетарифікований обсяг, грн 0,96


Умови використання 

Дія роумінг-пакета поширюється тільки для здійснення дзвінків на номери абонентів українських операторів мобільного та фіксованого зв’язку, здійснення локальних дзвінків в країні перебування у роумінгу, а також для вхідних дзвінків з будь-якої країни.

Строк дії пакетних хвилин — до кінця дня, протягом якої вони були нараховані. Строк дії пакетних хвилин визначається за київським часом.

Плата за роумінг-пакет «SuperVisa» становить 16 грн на день та стягується в першу секунду першого протягом дня роумінгового дзвінка. Ви платите лише за ті дні, коли телефонуєте чи приймаєте дзвінок. Якщо протягом дня таких дзвінків не було – плата за роумінг-пакет не стягується. Зверніть увагу! Якщо дзвінок розпочинається в один день, а закінчується в інший,  плата за пакет у розмірі 16 грн стягується 2 рази – за кожний з днів.

Після використання пакетних хвилин до кінця дня вартість хвилини дзвінка 0,96 грн. Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно.

Тарифи на міжнародні дзвінки в країни, крім України, а також на інші послуги міжнародного роумінгу залишаються без змін. Строк дії роумінг-пакета – необмежений.

Тарифи наведені з урахуванням всіх податків.

Крім того, з 11 грудня 2012 року припиняється можливість замовлення роумінг-пакетів Росія 30 та Росія 100. http://www.kyivstar.ua/kr/mm/roaming/services/saving/package_russia/#prepaid

Детальна інформація – за номерами: 466 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються); 044 466-2-466(дзвінки з номерів мереж фіксованого зв’язку та номерів інших операторів мобільного зв’язку – згідно з чинними тарифами).

ПрАТ «Київстар», 03110, м. Київ, просп. Червонозоряний, 51.