Перший в Україні Android-додаток для завантаження музики без плати за трафік.


DJUICE та Київстар представляють безкоштовний Android-додаток DJUICE Music, який дає можливість завантажувати найкращу музику без плати за трафік і без плати за завантаження кожного трека.


Мобільний додаток DJUICE Music відкриває абонентам DJUICE та «Київстар» простий і комфортний доступ до каталогу найкращих хітів вітчизняної та зарубіжної музики.


Абоненти можуть безкоштовно завантажувати у свій плеєр треки, що сподобалися, з переліку популярної і танцювальної музики, використовуючи підключення до мережі інтернет GPRS або Wi-Fi. Слухати будь-якому місці і у будь-який час завантажені треки можна як у плеєрі смартфону, так і в зручному плеєрі додатку DJUICE Music.


Каталог музичних хітів оновлюється щотижня і вже зараз містить близько 1000 найдобірніших хітів.

Плата за завантаження треків і плата за трафік при завантаженні не стягуються. Вартість доступу до каталогу — 2,5 грн/тиждень. При цьому перші 7 днів від дня початку використання не оплачуються.
Мобільний додаток DJUICE Music абоненти DJUICE та «Київстар» можуть завантажити безкоштовно в Android Market, увівши в рядок пошуку слова DJUICE Music.