Спілкуйся без обмежень, дзвони друзям по 0 грн/хв!

Дратують обмеження щодо кількості безкоштовних хвилин? На планеті djuice такі обмеження відсутні! Тут тривалість твого безкоштовного спілкування залежить лише від тебе.

Поповнюй рахунок одним платежем лише на 30 грн1 та отримуй усі переваги тарифного плану «DJUICE БЕЗЛІМ + музика»:
  — відсутність обмеження безкоштовних хвилин; 
  — відсутність плати за з’єднання при здійсненні дзвінків абонентам djuice;
  — 75 Мб мобільного GPRS-Інтернету.

DJUICE БЕЗЛІМ + музика  
Вихідні дзвінки на номери абонентів djuice, грн/хв не тарифікуються¹
Плата за з’єднання при здійсненні дзвінків на номери абонентів djuice, грн не нараховується¹
Плата за з’єднання при здійсненні дзвінків на номери інших мобільних операторів та номери мереж фіксованого зв’язку в межах України, грн 0,25
Вартість відправлення 1 SMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, грн 0,50
Вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар", номери інших мобільних операторів та номери мереж фіксованого зв’язку в межах України, грн/хв 1,00
Вартість відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів мобільного зв’язку, грн 1,50
Вартість відправлення 1 MMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, грн 1,00
Інтернет-пакет обсягом 75 Мб, грн 10,00²
Вартість послуги GPRS-Інтернет, понад обсяг передплаченого інтернет-пакета, Мб 1,50
Вартість WAP-доступу до мережі Інтернет, грн/Мб 10,00


Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

¹ Тариф діє протягом 25 днів з моменту поповнення рахунку одним платежем на суму 30 гривень та більше скретч-картою чи електронним ваучером, а також у разі поповнення рахунку одним платежем на суму 40 гривень та більше шляхом придбання електронних одиниць поповнення особового рахунку. Після завершення 25-денного терміну дзвінки між абонентами djuice тарифікуватимуться по 1,00 грн/хв, а плата за з’єднання становитиме 0,25 грн.

² Абонентна плата за користування Інтернет-пакетом становить 10 грн. Абонентна плата стягується автоматично при кожному поповнені рахунку одним платежем на суму 30 гривень та більше скретч-картою чи електронним ваучером, а також у разі поповнення рахунку одним платежем на суму 40 гривень та більше шляхом придбання електронних одиниць поповнення особового рахунку, Мб будуть додані до тих, що залишилися на рахунку, максимально можлива кількість тарифних Мб — 3000. Термін дії Інтернет-пакета обсягом 75 Мб – 25 днів.

Детальніше про тарифний план «DJUICE БЕЗЛІМ + музика»

Тарифний план «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» діє з 3 листопада 2009 року і має необмежений термін дії.
Безлімітний тариф діє упродовж 25 днів з моменту поповнення рахунку на суму 30 гривень та більше скретч-картою чи електронним ваучером, а також у разі поповнення особового рахунку на суму 40 гривень та більше шляхом придбання електронних одиниць поповнення особового рахунку.

Для замовлення тарифного плану дзвони 477 і 477*1* (з мобільних телефонів у мережі «Київстар», в тому числі djuice, дзвінки за цим номером не тарифікуються).

Для дзвінків з 19:00 до 22:00 абонентам тарифного плану «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» нараховується 500 хвилин на розмови з абонентами djuice при кожному поповненні рахунку одним платежем на суму 30 гривень та більше скретч-картою чи електронним ваучером, а також у разі поповнення рахунку одним платежем на суму 40 гривень та більше шляхом придбання електронних одиниць поповнення особового рахунку. Після вичерпання цих хвилин дзвінки на номери абонентів djuice з 19:00 до 22:00 тарифікуватимуться по 1,00 грн/хв, а плата за з’єднання становитиме 0,25 грн. Перевірка терміну дії безлімітного спілкування з абонентами djuice та залишку хвилин для дзвінків з 19:00 до 22:00 на номери абонентів djuice здійснюється за номером *112#. Термін дії зазначених 500 хвилин – 25 днів з моменту нарахування.

Зроби лише один крок назустріч перевагам тарифного плану «DJUICE БЕЗЛІМ + музика»!

  • Якщо ти абонент djuice, зміни свій тарифний план на «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» за номером 477*1*. Вартість заміни тарифу становить 10 гривень.
  • Якщо ти абонент «Київстар», зміни свій тарифний план на «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» за номером 466. Вартість заміни становить 25 гривень, номер твого мобільного телефону при цьому зберігається.
  • Якщо ти абонент іншого мобільного оператора, ти можеш придбати або отримати акційний стартовий пакет djuice! Не забудь скористатися послугою «Комфортний перехід», за допомогою якої всі твої друзі отримають повідомлення з твоїм новим номером. Замовляй послугу «Комфортний перехід» безкоштовно. Дзвони з нового номера djuice за телефоном 477*73 (дзвінки для абонентів мережі «Київстар», в т.ч. для абонентів djuice, не тарифікуються).


За умовами тарифного плану «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» ти можеш замовити приємні бонуси у додаток до свого безлімітного спілкування!

1. Пакет "Інтернет 10"

Пакет даних    
Назва пакету Передплачений об’єм пакету

Вартість пакету, грн

Вартість 1 Мб даних 
зверх пакету, грн
Термін дії пакету (з дати нарахування)
Інтернет 10 10 Mb 10,00 Згідно з умовами тарифного плану 7 днів

Детальныше про пакет "Інтернет 10"

2. Пакет MMS — Ділись яскравими враженнями з друзями!

Пакет MMS    
Кількість MMS, що входять до пакета 5 20
Щотижнева абонентна плата, грн 1,5 3

MMS, що входять до пакета, можна використовувати для відправлення лише на номери абонентів djuice. 

Ти маєш можливість замовляти Пакет MMS скільки завгодно разів без обмеження.
Пакет MMS та Інтернет-пакет діють протягом 7 днів з моменту їх нарахування та анулюються у разі їх невикористання протягом цього часу.

Замовити Пакет MMS та Інтернет-пакет можна за номером 477*1* (з мобільних телефонів у мережі «Київстар», в тому числі djuice, дзвінки на цей номер не тарифікуються) або за допомогою системи самообслуговування «Мій djuice».

  • Для перевірки залишку MMS-повідомлень набери на своєму мобільному телефоні USSD-запит *119# та натисни клавішу "виклик".
  • Для перевірки залишку Інтернет-пакета набери на клавіатурі мобільного *121# та натисни клавішу "виклик" (відправлення запиту не тарифікується) або зайди на wap-/web-сторінку системи «Мій djuice».


3. Пакет «Тиждень розмов» — безлімітне спілкування з абонентами djuice протягом 7 днів.

Пакет «Тиждень розмов»  
Термін безлімітного спілкування з абонентами djuice 7 днів
Кількість хвилин для використання з 19:00 до 22:00 для дзвінків на номери djuice, що входить до пакета 500 хв.
Вартість замовлення пакета 10 грн.
  • Пакет «Тиждень розмов» діє протягом 7 днів з моменту його нарахування. Не використані протягом 7 днів пакетні хвилини анулюються.
  • Пакетні хвилини не сумуються. Наприклад, якщо на твоєму рахунку було 10 бонусних хвилин, то після підключення пакета бонусних хвилин їх стане 500.
  • Якщо ти вже користуєшся безлімітним пакетом, який був наданий після поповнення рахунку, його термін дії буде продовжено на 7 днів з моменту підключення пакету «Тиждень розмов».
  • Замовити пакет «Тиждень розмов» можна за номером 477*88*
  • Для перевірки терміну дії пакету та перевірки залишку пакетних хвилин, набери на своєму мобільному телефоні безкоштовну команду *112# і натисни клавішу виклику.


Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Тарифний план «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» передбачений виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.