Тарифний план «15 копійок»

 

Тарифний план «15 копійок»  
Плата за з’єднання Відсутня
Бонус за хвилину вхідного дзвінка з номерів українських і закордонних операторів мобільного та фіксованого зв’язку (крім номерів «Київстар», DJUICE, «Beeline Україна» та «ГолденТелеком»), грн/хв1 0,15
Вихідні дзвінки на номери абонентів «Київстар», «Голден Телеком»,«Beeline» та djuice, грн/хв1 0,15
Вихідні дзвінки на номери абонентів інших українських операторів мобільного та фіксованого зв’язку, грн/хв1 0,15 (у межах 50 тарифних хвилин на добу)
Абонплата на день, грн 0,75
Вихідні дзвінки на мобільні номери абонентів «Київстар», «Голден Телеком» і «Beeline» в випадку не успішного зняття абонентної плати, грн/хв1 0,50
Вихідні дзвінки на номери абонентів мереж інших українських операторів мобільного та фіксованого зв’язку України  в випадку не успішного зняття абонентної плати або після вичерпання тарифних хвилин, грн/хв1 0,50
Відправлення 1 SMS бонентів «Київстар», «Голден Телеком»,«Beeline» та djuice, грн 0,50
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, грн 0,50
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, грн 1,00
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів мобільного зв’язку, грн 1,20
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів мобільного зв’язку, грн 5,00
WAP-доступ до мережі Інтернет із використанням технології GPRS, грн/Мб 12,00
Традиційний доступ до мережі Інтернет із використанням технології GPRS, грн/Мб 6,00

1 Тарифікація дзвінка є посекундною, тариф вказаний за першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови є безкоштовними. Списання кожної пакетної хвилини здійснюється в першу секунду кожної пакетної хвилини розмови.

Мінімальний термін дії тарифного плану становить 3 місяці з моменту його введення.  (21.05.2012р.)

Якщо щоденна абонентна плата не справлялась з Абонента в зв’язку з недостатнім розміром коштів на його особовому рахунку, такому Абонентові передається текстове повідомлення з пропозицією сплатити абонентну плату та отримати Акційний тариф, що не був підключений у зв’язку з недостатнім розміром коштів на його особовому рахунку раніше.

Для замовлення Акційного тарифу:

  • IVR 477
  • «Мій DJUICE»
  • USSD *477*202#

За умовами тарифного плану «15 копійок» за кожні 10 хвилин вхідних дзвінків з інших мереж ти отримуватимеш на рахунок 1,50 грн. Для нарахування доплати тривалість вхідних дзвінків у сумі має становити мінімум 10 хвилин, максимум 700 хвилин. Додаткові кошти діють 30 днів з моменту останнього нарахування. Їх можна використати для здійснення дзвінків та відправлення SMS- і MMS-повідомлень на номери всіх операторів мобільного і фіксованого зв’язку України.

Тарифікація всіх інших видів телекомунікаційних послуг для тарифного плану «15 копійок» передплаченого зв’язку DJUICE, здійснюється відповідно до умов тарифного плану «Легкий» для абонентів DJUICE.

Тарифи у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.