Безкоштовні мобільні ігри без плати за трафік та без обмежень на кількість закачувань.

Усього за 43 копійки на день ти можеш отримати доступ до найкращого каталогу ігор без плати за трафік при завантаженні та без обмежень на кількість закачувань.

При першому замовленні послуги надається безкоштовний акційний період — до 10 днів залежно від дня тижня, в який замовлена підписка. Якщо ти підпишешся з вівторка до п’ятниці – акційний період триває до наступного понеділка включно; якщо ж ти підпишешся із суботи до понеділка – акційний період триває також до понеділка включно, але через тиждень. 

Для активації підписки на ігровому порталі надіслай SMS-повідомлення будь-якого змісту на номер 8870.Плата за надсилання SMS-повідомлень на номер 8870 не стягується. 

Після підписки ігри доступні для завантаження за адресою http://free.games.djuice.ua/week (для доступу з мобільного телефону).

Оновлення каталогу ігор для завантаження відбувається щотижня по вівторках.

Щоб скасувати підписку, досить надіслати SMS-повідомлення зі словом «стоп» або «stop» (у будь-якому регістрі) на номер 8870.

Вартість користування підпискою на ігровому порталі після закінчення акційного періоду – 43 коп/день.

Увага!

Абоненти, які заходять на http://free.games.djuice.ua/week за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість GPRS-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G».

Усі тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ, додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.