Підписка на музикуНеобмежена кількість гарячих хітів для завантаження у телефон! Перший тиждень користування послугою безкоштовно!

Підключайся до послуги «Підписка на музику» та безкоштовно завантажуй необмежено хітові МР3 треки без плати за трафік та завантаження.

Оновлення каталогу МР3 треків, доступних для завантаження відбувається щотижня! Ти зможеш завантажити треки таких виконавців як Rihanna, Tokio Hotel, Arash, Потап і Настя, Вєрка Сердючка, NikitA та інших хітових виконавців.

Для активації послуги відправ порожнє повідомлення  або повідомлення з будь-яким текстом на номер 8220.Плата за відправлення повідомлень на номер 8220 не стягується.

Плата за користування послугою складає 3,00 грн. на тиждень або 0.43 грн на день. Тариф обирається та застосовується автоматично, в залежності від розміру залишку коштів на особовому рахунку абонента, що замовив контент послугу «Музична підписка».

Для абонентів, які вперше активували послугу «Підписка на музику», плата за користування послугою упродовж семи днів не стягується.

Для відключення послуги відправ текстове повідомлення зі словом Стоп або Stop на номер 8220.

МР3 треки можна завантажити за адресою http://music.djuice.ua/week-offer

Увага!
Абоненти, які заходять на http://music.djuice.ua/week-offer за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість GPRS-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G».

Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Детальні умови надання та користування послугою «Підписка на музику» дізнайся за адресоюhttp://music.djuice.ua/week-offer/terms