Відтепер абоненти DJUICE, вперше підключаючи послугу Ді-джингл, можуть замовити першу мелодію безкоштовно.

Термін дії акційного Ді-джингла — 31 день.

Вибрати Ді-джингл можна зі спеціальної папки для нових користувачів серед свіжих музичних хітів від Britney Spears, NikitA, Shakira, ТНМК та Alexander Rybak, при цьому список хітів постійно оновлюється.

Керувати послугою стало ще простіше завдяки таким змінам:

 — В структурі голосового IVR (за номером 465) з’явився новий розділ «Акції та спеціальні пропозиції», де можна знайти найпривабливіші й ексклюзивні пропозиції від Ді-джингл.

 — Купити мелодію і налаштувати її програвання залежно від часу й абонента, який телефонує, стало ще простіше. Крім того, можна самостійно швидко додзвонюватися в потрібні розділи голосового меню 465, використовуючи цифри донабору. Цифри донабору відповідають позиціям категорій у меню (наприклад, щоб швидко потрапити в розділ «Новинки», досить набрати 465*1, а для входу в свою галерею Ді-джинглів — 465*6*1).

 — Відключити послугу тепер можна також через голосове меню за номером 465. Змінено на зручніший формат SMS-повідомлення у відповідь з відмовою продовжити мелодію. Наприклад, старий формат — «017 4», новий — «174».

Для замовлення Ді-джингла телефонуй за номером 465, заходь з мобільного на wap.djuice.com.ua у розділі Ді-Джингл або заходь з компьютера на сторінку послуги

Абонплата за користування послугою Ді-джингл складає 3 грн. на місяць.

Вартість дзвінка на номер 465 — 0,10 грн/хв. (тарифікація з 11 секунди);

Тарифи наведено з урахуванням ПДВ. Додатково стягується збір до ПФ у розмірі 7,5% вартості послуги без урахування ПДВ.