Безліч можливостей для спілкування на порталі funs.djuice.ua з безкоштовним трафіком!

Спробуй оновлену версію порталу funs.djuice.ua та відкрий для себе нові можливості он-лайн спілкування з мобільного всього за 3 грн/міс.!

Ми змінили інтерфейс порталу, funs.djuice.ua став простішим і зручнішим у користуванні. Також для порталів djuice діє єдиний пароль, тому ти можеш легко переходити з одного порталу на інший без потреби щоразу вводити пароль.

Тепер ти можеш синхронізувати свої дані з твоїм профайлом на сайті «ВКонтакті», тобто твоя анкета, фото, друзі, інтереси будуть доступні на funs.djuice.ua.

Спілкуйся, знайомся, ділись враженнями, розважайся, жартуй із друзями… Бери максимум від funs.djuice.ua за спеціальною вигідною ціною! 

Перший місяць користування порталом від моменту реєстрації безкоштовний. Після закінчення 30 календарних днів щомісячна плата за доступ до funs.djuice.ua становитиме 3 гривні для абонентів djuice і 4 гривні – для абонентів «Київстар». При цьому плата за трафік не стягується!

Мобільна та веб-версія порталу funs.djuice.ua доступна також для абонентів інших мобільних операторів України, які сплачують за трафік згідно з умовами тарифних планів, за якими вони обслуговуються.

Тарифи у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.