Хочеш стати контрактним абонентом, але не бажаєш при цьому змінювати номер свого мобільного телефону? Не хвилюйся, з djuice зробити це дуже легко!

Контрактне обслуговування відкриває для тебе ряд додаткових вигідних послуг, можливостей і переваг. І відтепер у тебе є можливість скористатись ними, не змінюючи свій абонентський номер.

Ти можеш абсолютно безкоштовно змінити умови обслуговування з передплаченого зв’язку djuice на контрактну форму обслуговування всередині мережі «Київстар». При цьому твій абонентський номер та кошти на рахунку зберігаються. Зверни увагу, що для здійснення переходу на контрактне обслуговування є одна умова! Для цього ти маєш бути абонентом djuice не менш ніж 6 місяців.

Отже, якщо ти є абонентом djuice вже понад півроку і у тебе виникло бажання чи необхідність перейти на контрактну форму обслуговування, тоді вперед!

Для цього тобі достатньо звернутися у будь-який Центр обслуговування абонентів компанії «Київстар». Ти отримаєш змогу обрати один з діючих контрактних тарифних планів – як корпоративних, так і некорпоративних. При підписанні контракту тобі необхідно надати паспорт та копію ідентифікаційного коду.

Твоя стара SIM-карта буду замінена на нову, але номер телефону та кошти на рахунку зберігатимуться.

Увага! У зв`язку з переходом на контрактну форму обслуговування, номерні діапазони будуть змішуватись, і що б перевірити належність номеру до djuice або до «Київстар», для цього достатньо скористатися послугою «USSD-запит» — набрати код *177*380ХХХХХХХХХ#, де 380ХХХХХХХХХ – номер іншого абонента djuice або «Київстар». Протягом доби ти можеш зробити не більше ніж 10 запитів.

Увага! Починаючи з 11 вересня 2008 року один абонент може скористатися послугою й перейти на контрактну форму обслуговування не більш ніж по 5 номерах (за умови, що абонент є фіз.особою). При цьому щомісячні нарахування протягом п’яти останніх місяців за кожним номером повинні бути не менше 15 гривень.

З djuice можливо все!