djuice пропонує – 50 SMS за 1 грн. І так щодня! 

Не пропусти супер вигідну акцію «SMS XL»! Це найпростіша можливість кожного дня до 31 липня 2012 року включно отримувати 50 SMS на бонусний рахунок .

Не обмежуй себе у SMS-листуванні з друзями. Абонплата за участь в акції становить всього 1 грн на добу.

Підключення до акції триває до 31 липня 2012 року включно. Замовити її можуть абоненти djuice всіх тарифних планів за винятком абонентів, які обслуговуються на тарифних планах "Дзвони всім! Пиши всім!" та "Розмовляй та пиши!".

Замовити участь в акції можна за номером 477*15 або за допомогою системи обслуговування «Мій DJUICE». Замовлення участі в акції коштує 1 грн.

Акційні SMS можна відправляти на всі номери djuice, Київстар та Beeline. Нараховані за день 50 SMS ти можеш використати до кінця дня, невикористані SMS – анулюються.

Перевірити залишок акційних SMS просто – достатньо набрати на телефоні *118# та натиснути клавішу виклику. 

Замовити участь в акції «SMS XL» можна за номером 477*15, за допомогою USSD-запиту *100*45*1# або через систему «Мій DJUICE».

Відмовитись від участі в акції «SMS XL» можна за телефоном 477*15*, шляхом відправлення USSD-запиту*100*45*2# або через систему «Мій DJUICE».

Тарифи у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.