Завантажуй унікальну музику на dmd.djuice.ua!Завантажуй безкоштовно унікальну музику!

Завантажуй унікальну музику на dmd.djuice.ua! Молоді виконавці та шалені меломани будуть приємно вражені! Одні роблять крок до популярності. Інші відкривають нові таланти.

Якщо музика потрібна тобі не менш ніж повітря, заходь на dmd.djuice.ua і завантажуй безкоштовно на телефон або комп’ютер музичні твори нових українських виконавців.

На порталі ти знайдеш музику різних напрямків від українських артистів, яких ще не чув досі. Вони здивують абсолютно свіжим музичним матеріалом! Завантажуй та слухай!

Якщо ти музично обдарований і перспективний, зареєструйся на dmd.djuice.ua, заяви про свою творчість і готуйся до популярності.

Формуй нову українську музику на dmd.djuice.ua:

  • голосуй за виконавців, які сподобались, піднеси їх до статусу зірки; 
  • реєструйся як виконавець та здобувай мільйони прихильників.

База музичного контенту на dmd.djuice.ua оновлюється щоденно. Знайомся, вже тисячі виконавців, що представляють різні музичні напрямки!

Плата за музичні твори для завантаження на комп’ютер і телефон не стягується. Для абонентів djuice та користувачів передплаченого зв’язку «Київстар» не стягується плата за завантаження музичних творів та перегляд сайту  при користуванні WAP та мобільним Інтернетом від Київстар. Інтернет-трафік від інших інтернет-провайдерів оплачується згідно з чинними тарифами. Послуга тільки для повнолітніх.

Детальна інформація – на інтернет-сторінці dmd.djuice.ua

Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.