Нарешті це здійснилось! Тепер ти маєш можливість відправляти SMS і MMS безпосередньо зі свого комп’ютера. Адже djuice дарує тобі послугу «eSMS+eMMS»!

Все дуже просто. Відтепер ти можеш працювати зі своїм персональним комп’ютером і паралельно набирати на його клавіатурі тексти повідомлень, та відправляти їх своїм друзям. І не має значення, абонентами якого мобільного оператора України вони є. Більше того, тобі надається можливість відправляти SMS і MMS одночасно декільком абонентам, використовуючи адресну книгу твоєї поштової програми.

Також на твій мобільний телефон будуть приходити нагадування про завдання, заплановані тобою у календарі поштової програми та повідомлення, що надходять тобі до електронної пошти. Але для  коректної роботи даної функціональності твій комп’ютер повинен бути підключеним до мережі Internet і має бути включена поштова програма.

Для того, щоб скористатись послугою «eSMS+eMMS», тобі потрібно завантажити спеціальне програмне забезпечення. Установлення зазначенного програмного забезпечення відбувається автоматично під час запуску програми.

Щоб активувати послугу «eSMS+eMMS» необхідно зареєструватись. Для цього натисни на посилання «Для реєстрації натисніть тут» та введи свій номер мобільного телефону та іншу інформацію. Після заповнення реєстраційної форми тобі буде відіслано пароль на вказаний номер телефону. Для активації послуги введи номер свого мобільного телефону і отриманий пароль. 

Якщо ти бажаєш користуватись послугою «eSMS+eMMS», переконайся, що на твоєму персональному комп’ютері встановлена одна з таких комп’ютерних програм:

  • Microsoft Outlook (версії: 95, 98 (Legacy), 2000, 2002 (XP), 2003) або Outlook Express (6.0, 6.5);
  • Internet Explorer (5.5 чи вище);
  • Windows (95, 98 (Legacy), Me, 2000, XP, 2003).

Програмне забезпечення для користування послугою «eSMS+eMMS» надається тобі безкоштовно.

Відправка SMS-повідомлень і MMS-повідомлень з твого персонального комп’ютера буде тарифікуватися згідно твого діючого тарифного плану.

Вартість SMS-повідомлень і MMS-повідомлень, відправлених з комп’ютера у роумінгу, дорівнює вартості повідомлень, надісланих у межах України.