DJUICE дає тобі вибір! Відтепер тільки ти вирішуєш, який із запропонованих тарифних планів підходить тобі найкраще.

Тобі простіше зателефонувати, ніж написати SMS?

Чи навпаки, текстові або мультимедійні повідомлення – невід’ємна частина твого спілкування з друзями?

Порівняй нові тарифні плани «djuice fun» і «djuice talk» та обирай той, який ти вважаєш вигіднішим для себе.

Детальніше про кожен з них далі.

 

 

 

Тарифний план «djuice fun»  
Вихідні дзвінки на номери користувачів djuice, на номери інших операторів мобільного зв’язку та на міські номери в межах України, за 1 хв. 0,65 грн.
Вихідні дзвінки на номери послуги «Friends», за 1 хв. 0,05 грн.
Плата за з’єднання 0,27 грн.
Вартість відправки SMS в межах України 0,10 грн.
Вартість відправки SMS за межі України 0,65 грн.
Вартість відправки MMS в межах України 0,35 грн.
Вартість відправки MMS за межі України 5 грн.
Тарифний план «djuice talk»  
Вихідні дзвінки на номери користувачів djuice, за 1 хв. 0,20 грн.
Вихідні дзвінки на номери інших мобільних операторів та на міські номери в межах України, за 1 хв. 0,85 грн.
Вихідні дзвінки на номери послуги «Friends», за 1 хв. 0,05 грн.
Плата за з’єднання 0,27 грн.
Вартість відправки SMS в межах України 0,25 грн.
Вартість відправки SMS за межі України 0,65 грн.
Вартість відправки MMS в межах України 0,75 грн.
Вартість відправки MMS за межі України 5 грн.

 

Якщо ти обслуговуєшся за умовами тарифного плана «djuice fun», ти можеш змінити його на тарифний план «djuice talk», подавши відповідну заявку за номером 477 або користуючись системою самообслуговування «Мій djuice» на http://www.my.djuice.com.ua/. Перша зміна тарифного плану безкоштовна.

Якщо ти вже давно користуєшся номером djuice і обслуговуєшся за умовами тарифних планів, відмінних від «djuice fun» або «djuice talk», то вартість зміни твого тарифного плану на один із названих вище становитиме 10 грн. Заявку на зміну тарифного плану ти можеш подати, зателефонувавши за номером 477 або користуючись системою самообслуговування «Мій djuice».

Всі абоненти, які обслуговуються за умовами тарифного плану «djuice fun» або «djuice talk», можуть скористатися послугою «Friends»: обравши 3 номери абонентів DJUICE, ти зможеш розмовляти з ними за тарифом 5 копійок за хвилину (при здійсненні дзвінків на номери послуги «Friends» стягується стандартна плата за з’єднання у розмірі 0, 27 грн за хв.).

Реєструвати та змінювати номери своїх друзів ти можеш, зателефонувавши за номером 477 або завітавши на сайт системи самообслуговування «Мій djuice» (http://www.my.djuice.com.ua/). Вартість реєстрації або заміни кожного з трьох номерів послуги «Friends» складає 5 гривень.
 
Абоненти, які обслуговуються за тарифним планом «djuice fun» або «djuice talk», можуть брати участь у програмі лояльності «djuice-forever».
Бонусні хвилини, SMS та MMS, нараховані за умовами програми лояльності «djuice-forever», при переході на тарифні плани «djuice fun» та «djuice talk» зберігаються.

Якщо ти обслуговуєшся за умовами тарифних планів «djuice Новорічний»,  «djuice  Весняний», «djuice Вибір», «djuice Zero», «djuice Для себе», то перейти на тарифні плани «djuice fun» або «djuice talk» ти зможеш, відмовившись від цих тарифних планів.

Абонентам, які обслуговуються за тарифними планами «djuice talk» або «djuice fun», не надаються послуги «Дует», «Улюблені номери» та «Нічний тариф». При переході на тарифний план «djuice fun» або «djuice talk» перелічені послуги відключаються автоматично. Про відключення цих послуг тебе проінформують під час подання заявки на зміну тарифного плану за номером 477.

Усі тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ та без урахування збору до Пенсійного фонду.