Акція «Космонуль» — більше ніж нуль! Це 0 копійок у мережі, а також безліч бонусів — безкоштовні ігри і музика!  

Дзвони на всі номери djuice по 0 грн/хв упродовж перших 5 хвилин дзвінка. Шоста і наступні хвилини розмови тарифікуватимуться згідно з умовами тарифного плану «Talk non-stop».

Також ти можеш завантажити більше 1000 безкоштовних ігор для свого мобільного! Ласкаво просимо до світу геймерів за адресою games.djuice.com.ua. Пропозиція дійсна з 15 травня по 30 червня 2009 року включно. Вартість WAP-доступу оплачується відповідно до тарифного плану, на умовах якого ти обслуговуєшся.

 І не забудь про музику! Набравши номер 465, встанови на свій мобільний або подаруй другу будь-який платний жарт чи мелодію «Ді-Джингл», і ти зможеш замовити 3 класні музичні треки, реалтони або мелодії «Ді-Джингл» безкоштовно на музичному порталі music.djuice.com.ua! Трафік при завантаженні акційних треків та реалтонів безкоштовний для абонентів djuice та користувачів передплаченого зв’язку «Київстар». Термін використання безкоштовних мелодій «Ді-Джингл» становить 62 дні. Акція триває з 22 травня по 30 червня 2009 року включно. 

Безкоштовні ігри, музику та «Ді-Джингли» можуть отримати усі абоненти мережі «Київстар».

Акція «Космонуль» триває з 1 грудня 2008 р. по 30 червня 2009 р. включно і дійсна тільки для абонентів djuice, що обслуговуються на умовах тарифного плану «Talk non-stop».

У абонентів djuice, які підключилися до тарифного плану «Talk non-stop» у період з 1 грудня 2008 р. по 30 червня 2009 р. включно, акція «Космонуль» активується автоматично і безкоштовно.

Акційний тариф діє до 28 лютого 2010 року включно.

Існуючі абоненти djuice, які обслуговуються на умовах тарифного плану «Talk non-stop», можуть замовити акцію «Космонуль» безкоштовно за номером 477*1 або за допомогою системи самообслуговування «Мій DJUICE».

Під безкоштовними іграми, музикою та «Ді-Джинглами» слід розуміти ігри, музику та «Ді-Джингли», що пропонуються за акційною ціною 0 грн.