Виріж пробки зі свого маршруту!

Тепер завдяки встановленим у різних містах України WAP-камерам ти зможеш в будь-який момент отримати реальне зображення потрібної вулиці, мосту, перехрестя та обрати найоптимальніший маршрут для поїздки! 

На порталі wap.djuice.com.ua в розділі «WAP-Камери» ти зможеш переглянути:

  • зображення безпосередньо з WAP-камер на WAP-порталі;
  • WAP-камери в режимі реального часу, за допомогою послуги «Мобільне ТV»;
  • перелік місць, де встановлено WAP-камери;

а також:

  • здійснити пошук WAP-камер за назвою вулиці та міста;
  • створити свій розклад отримання MMS-зображень з WAP-камери.


Короткий SMS номер 3000

  • надішли на номер 3000 порожнє SMS-повідомлення, щоб дізнатися перелік міст, у яких встановлені WAP-камери від «КИЇВСТАР» та коди цих міст;
  • надішли на номер 3000 код міста і отримайте перелік WAP-камер та їхніх кодів;
  • надішли на номер 3000 код камери і через кілька секунд Ви отримаєте MMS-зображення з WAP-камери.

Наразі WAP-камери встановлені в Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Донецьку, Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді. Кількість міст в яких надається послуга «WAP-Камери», та місця із встановленими камерами постійно зростає!

Під час сеансу доступу до порталу wap.djuice.com.ua ти оплачуєш лише вартість WAP-доступу до мережі Інтернет згідно з твоїм тарифним планом. Вартість доставки MMS-зображення становить 1 грн. *

Вартість перегляду відео за допомогою послуги «Мобільне ТV» дорівнює 1 грн/хв.

Вартість кожного SMS-запиту на короткий номер 3000 — 0,05 грн. *

Щоб скористатися послугою «WAP-Камери», достатньо мати мобільний телефон з налаштованими послугами WAP, MMS або «Мобільне ТV».

WEB-доступ

WEB-доступ до послуги "WAP Камери" дозволяє продивлятись зображення з 38 встановлених в різних містах України WAP камер через WEB Інтрнет-сторінку. Зображення відновлюється один раз на хвилину.

На WEB версії порталу ти маєшь можливість:

— Переглянути список доступних WAP-камер
— Сформувати список "Моїх камер"

Для того, щоб подивитись зображення з WAP камер через Інтернет сторінку, цю послугу необхідно активувати. Для цього необхідно відправити на короткий номер 3001 текстове повідомлення без тексту, дочекатись у відповідь підтвердження успішної активації та обрати на відповідній Інтернет-сторінці опцію «Refresh»/Відновити. Строк дії активації послуги складає 30 (тридцять) днів. Після закінчення цього періоду послугу необхідно активувати знову. 

Вартість SMS-запиту на короткий номер 3001 — 5 грн. *

Увага! WEB-доступ до послуги доступний тільки на сайті starport.com.ua

Детальніше про умови надання послуги та інших послуг від «Київстар» дізнайся за номером 8 (044) 466-0-466 або 466 (безкоштовно для абонентів у мережі «Київстар»).

* З урахуванням ПДВ та без урахування збору до ПФ.