Період проведення конкурсу «SMS-Толік»
Конкурс триває з 15 вересня по 15 жовтня 2008 року включно.

Умови конкурсу «SMS-Толік»

Кожен абонент  мережі «Київстар» або djuice, що бажає взяти участь у конкурсі «SMS-Толік», повинен надіслати SMS-повідомлення на тему «Друзі, музика, любов» на короткий номер 1222. Найкращі SMS будуть відібрані для участі в конкурсі уповноваженою незалежною комісією. Після відбору повідомлень SMS-Толік проспіває найкращі з них, які згодом можна буде завантажити у аудіо- та відеоформаті на wap.smstolik.com.ua.  

Наповнення WAP-порталу оновлюється щодня. Для того щоб абонент міг швидко відшукати своє повідомлення, на порталі організовано службу пошуку SMS.
16 жовтня 2008  року буде обрано 100 SMS-повідомлень із найбільшою кількістю завантажень у вигляді аудіо- та відеороликів. Ці повідомлення будуть розміщені на wap.djuice.com.ua  та www.djuice.com.ua, а їх автори будуть визнані переможцями конкурсу. У разі виникнення спірних ситуацій щодо SMS-повідомлень, які матимуть однакову кількість завантажень, спори вирішуватиме незалежна уповноважена комісія.

За результатами конкурсу переможці отримають пам’ятні сертифікати. Спосіб отримання сертифікатів переможця зазначатиметься у повідомленні, яке буде надіслано всім переможцям.


Правила конкурсу

Взяти участь у SMS-конкурсі зможуть ті абоненти djuice та «Київстар», які надіслали на короткий номер 1222 SMS-повідомлення на тему «Друзі, музика, любов». SMS на інші теми не вважатимуться такими, що мають право на участь у конкурсі. Кількість відправлених SMS на даний номер не обмежена! 
Конкурс триватиме до 15 жовтня 2008 року включно. Завантажувати свої та інші SMS-повідомлення можна буде з дати початку проекту та протягом одного місяця після закінчення конкурсу, тобто з 15 жовтня по 15 листопада 2008 року включно.
Вартість відправлення SMS-повідомлення — 0,33 грн.

Після відправлення SMS на короткий номер 1222 абоненту у відповідь буде надіслане повідомлення, яке міститиме гіперпосилання. За цим посиланням абонент через певний час зможе знайти своє SMS в аудіо- та відеоформаті та завантажити його за допомогою WAP-доступу до мережі Інтернет з мобільного телефону. При завантаженні SMS у відеоформаті абонент оплачує тільки WAP-трафік, який тарифікується згідно з тарифним планом абонента. Кількість завантаженого контенту не обмежена. Компанія «Київстар» залишає за собою право змінювати правила конкурсу протягом періоду його проведення.

Як знайти своє SMS-повідомлення?

Для того щоб знайти своє SMS-повідомлення, абонент повинен перейти за гіперпосиланням, яке надійшло у SMS від оператора.
Знайти своє повідомлення абонент зможе за допомогою програми пошуку SMS. 
За допомогою пошуку можна знайти всі свої та інші повідомлення, які пройшли попередній відбір уповноваженою незалежною комісією та на даний момент були вже проспівані SMS-Толіком.

Обмеження

Всі SMS-повідомлення будуть опрацьовані уповноваженою комісією з метою уникнення SMS-повідомлень рекламного характеру, а також тих, які суперечать законодавству України, зокрема Закону України «Про захист суспільної моралі». Такі SMS не зможуть взяти участь у конкурсі.

Довжина SMS не повинна перевищувати 160 символів латиницею чи 140 символів кирилицею. 

Кількість відправлених SMS-повідомлень на короткий номер 1222 не повинна перевищувати 3 штуки за добу з одного номера. За умовами конкурсу тексти SMS-повідомлень мають бути написані лише українською чи російською мовами.

Інформація
Детальна інформація за коротким номером 401, тарифікація дзвінків  0,29 грн. за хвилину.

Всі тарифи наведені з урахуванням ПДВ та без урахування збору до Пенсійного фонду.