В тебе є декілька способів поповнення рахунку!
Поповнення за допомогою картки поповнення.

За її допомогою можна поповнювати свій рахунок та інші мобільні рахунки, незалежно від форми підключення до мережі «Київстар».

Хочеш поповнити рахунок за допомогою картки поповнення? Це так просто, як порахувати до трьох!!!

1. В одній руці скретч-карта, в іншій – телефон. Стирай захисне покриття, намагайся не пошкодити цифри (бажано стирати не гострими предметами).

2. Набери цифри, які ти побачив під захисним покриттям, таким чином: *123*ХХХХХХХХХХХХХХ#, де ХХХХХХХХХХХХХХ – це код зі скретч-карти, всі інші цифри та значки – *123*# – службові команди, що допомагають тобі швидко та зручно поповнювати рахунок.

3. Натисни кнопку виклику. Якщо код введено правильно, за секунду на екрані побачиш повідомлення про успішне поповнення. Пам’ятай! Цей код є конфіденційною інформацією, доки ти не ввів його для поповнення рахунку.

Варто знати!
Як захистити себе від мобільного шахрайства з картками поповнення.


Онлайн оплата на web-сайті «DJUICE» на довільну суму.

Для здійснення платежу тобі потрібно зайти на web-сторінку послуги, вказати номер телефону або особовий рахунок, суму поповнення і дані пластикової платіжної карти. 

Можна поповнювати рахунки як абонентів DJUICE так і «Київстар» на будь-яку суму. Гроші зараховуються на рахунок абонента протягом декількох хвилин. Послуга абсолютно безкоштовна, а з твого карткового рахунку не стягуються жодні додаткові кошти.


Послуга "Переказ коштів"

Хочеш поповнити інший рахунок? 
Для цього необхідно набрати на телефоні наступну комбінацію:

*124*ХХХ*380ХХХХХХХХХ#
(сума)(номер абонента)
і натиснути кнопку виклику.