Правила участі у вікторині «Мадагаскар-2»

1. Організація вікторини та участь в акції

1.1. ТОВ «Джамп Україна» (надалі – Організатор) оголошує вікторину «Мадагаскар-2» (надалі – Вікторина) та проводить акцію з вручення подарунків серед учасників Вікторини.

1.2. В акції та Вікторині можуть брати участь всі повнолітні абоненти djuice та «Київстар», крім співробітників ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем.» та ТОВ «Джамп Україна» і членів їхніх родин.

2. Подарунки

2.1. Серед учасників Вікторини, які дали правильні відповіді на всі запитання вікторини, проводитиметься розіграш головного призу – iPod touch 32Gb!

2.2. Серед учасників Вікторини будуть розіграні 50 квитків на прем’єрний показ мультфільму «Мадагаскар-2».

3. Тривалість вікторини «Мадагаскар-2», порядок та умови проведення

3.1. Вікторина проводиться на території України в період з 15 жовтня по 09 листопада 2008 року у два етапи:
1) у період з 15 по 28 жовтня 2008 року зараховуватимуться відповіді учасників Вікторини для подальшої участі у розіграші 50 квитків на прем’єрний показ мультфільму «Мадагаскар-2»;
2) у період з 15 жовтня по 09 листопада зараховуватимуться відповіді учасників Вікторини для подальшої участі у розіграші головного призу – iPod touch 32Gb.

3.2. Умови Вікторини: абоненти djuice та «Київстар» можуть взяти участь у WAP-вікторині «Мадагаскар-2». Для того щоб стати учасником вікторини, абонент повинен зайти на wap.djuice.com.ua у розділ «Мадагаскар-2» та перейти до розділу «Вікторина». Абонент має можливість розпочати гру, натиснувши посилання «Розпочинай гру негайно!». Вікторина містить 10 запитань щодо тематики сюжету та загальних відомостей про мультфільм «Мадагаскар-2» і три варіанти відповіді на вибір. Правильним є тільки один варіант відповіді.

3.3. Абоненти, які дали правильні відповіді на всі запитання вікторини, автоматично стають учасниками розіграшу призів – iPod touch 32Gb та квитків на прем’єрний показ мультфільму «Мадагаскар-2». Якщо абонент не відповів правильно на всі питання Вікторини, він може спробувати ще раз.

3.4. Успішні спроби участі в грі (всі правильні відповіді) зараховуватимуться до 00:00 29 жовтня 2008 року для розіграшу 50 квитків на прем’єрний показ мультфільму «Мадагаскар-2» та до 00:00 10 листопада 2008 року для розіграшу головного призу. Всі відповіді, що будуть отримані після зазначеного часу, не зараховуватимуться.

3.5. Організатор не несе відповідальності за помилки третіх осіб.

3.6. Усі результати акції є остаточними і не підлягають перегляду.
 
4. Отримання подарунків

4.1. Переможець не може передавати права на отримання подарунка третім особам.

4.2. Під подарунком мається на увазі можливість придбання його за 1 грн (з ПДВ без урахування збору до ПФ).

4.3. Для отримання подарунка переможець повинен надати ксерокопію ідентифікаційного податкового коду відповідно до українського законодавства і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта (із зазначенням ПІБ, відомостей про те, коли і ким виданий паспорт, та відміткою про реєстрацію (прописку)). Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості.

4.4. Розіграш головного призу проводитиметься 10 листопада 2008 року серед переможців Вікторини. Про порядок та термін отримання головного призу переможця Вікторини буде повідомлено особисто Організатором акції по телефону. Дзвінок здійснюватиметься з номерів Організатора акції – 8 (044) 230 34 68 або 8 (044) 321 12 08 – на номер телефону переможця не пізніше 30 днів після закінчення вікторини.

4.5. Розіграш квитків на прем’єрний показ мультфільму «Мадагаскар-2» проводитиметься 29 жовтня 2008 року серед переможців Вікторини. Про порядок та термін отримання квитків на прем’єрний показ мультфільму «Мадагаскар-2» учасника Вікторини буде повідомлено особисто Організатором акції по телефону. Дзвінок здійснюватиметься з номерів Організатора акції – 8 (044) 230 34 68 або 8 (044) 321 12 08 – на номер телефону учасника.

4.6. Переможець має право звернутися за отриманням подарунків:
• головного призу – в період з 15 листопада по 15 грудня 2008 року;
• квитків на прем’єрний показ мультфільму «Мадагаскар-2» – в період з 29 жовтня по 30 жовтня 2008 року до 17:00.
У випадку якщо переможець мав право на отримання подарунка і не звернувся за ним у зазначений період, він втрачає всі права на його отримання.

5. Інші умови

5.1. Грошові еквіваленти подарунка не видаються, обміну та поверненню подарунок також не підлягає.

5.2. Учасники Вікторини своєю участю у Вікторині засвідчують свою згоду на використання їхніх прізвищ та фотографій у випадку отримання ними подарунків у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах без будь-якого матеріального відшкодування, а також зобов’язуються дотримуватися інших правил акції. Одержувачі подарунків погоджуються давати інтерв’ю рекламного характеру щодо їхньої участі в акції для розміщення його у засобах масової інформації, у тому числі на радіо і телебаченні, а також фотографуватися з метою подальшого виготовлення графічних матеріалів – без виплати їм за це будь-якої грошової компенсації. Усі авторські права на такі інтерв’ю і фотографії будуть належати Організатору.

5.3. Організатор звільняється від будь-якої відповідальності стосовно подарунків після їх отримання учасниками Вікторини.

5.4. Організатор залишає за собою право змінити модель головного призу iPod touch 32Gb на аналогічну за вартістю модель.

Детальна інформація за номером 401