Важлива інформація!Для запобігання несанкціонованому використанню твого мобільного телефону, SIM-картка захищена спеціальним PIN-кодом — 1111. Радимо змінити PIN-код після активації стартового пакету «DJUICE», дотримуючись інструкції до твого Мобільного телефону.

УВАГА! У випадку введення неправильного PIN-коду 3 рази підряд, SIM-карта буде тимчасово заблокована. Для того, щоб її розблокувати, необхідно скористатись допоміжним PUK-кодом. У випадку, якщо PUK-код був введений неправильно 10 разів підряд, SIM-карту буде остаточно заблоковано. Відновити твою SIM-картку зі збереженням номеру буде можливо лише платно. PIN- та PUK-коди зазначені на передостанній сторінці цієї брошури PIN- та PUK-коди зазначені на передостанній сторінці цієї брошури.

Гарантійне обслуговування SIM-карти, її заміна та відновлення номеру. 

Твоя SIM-карта має гарантію терміном 1 рік з дати активації стартового пакета «DJUICE». Вона поширюється на несправності SIM-карти, що виникли з вини заводу-виробника.

Гарантійна заміна SIM-карти здійснюється:

  • на підставі результатів технічної перевірки у центрах обслуговування абонентів «Київстар»;
  • за наявності оригіналу носія PIN-, PUK-кодів та/або розрахункового документу (чеку).

Гарантійна заміна SIM-карти не здійснюється в таких випадках:

  • якщо на будь-якій частині SIM-карти виявлені тріщини, сколення, подряпини або інші дефекти, спричинені механічними пошкодженнями або температурним впливом;
  • якщо виявлено сліди атмосферних опадів, рідини, вологи, олії тощо;
  • якщо пошкодження викликане впливом електричного струму, що перевищує встановлені норми заводу-виробника;
  • якщо відбулося блокування SIM-карти внаслідок 10 спроб введення неправильного PUK-коду.

Не гарантійна заміна SIM-карти та відновлення номеру

У випадку втрати, викрадення, пошкодження SIM-карти або її блокування внаслідок введення неправильного PUK-коду, ти маєш можливість відновити SIM-карту із збереженням абонентського номеру.

При заміні SIM-карти залишок коштів на рахунку абонентського номеру зберігається (за виключенням вартості послуги по заміні SIM-карти).

Послуги, замовлені тобою під час користування втраченою/пошкодженою або викраденою SIM-картою, переносяться на нову SIM-карту, виходячи з технічної можливості, наявної на момент твого звернення.

З приводу детальної інформації про процедуру оформлення заміни SIM-карти звертайся за тел. 466 (дзвінки з мобільного телефону в мережі «КИЇВСТАР» безкоштовні) або у найближчий центр обслуговування абонентів.

Заміна тарифного плану

Користувачі Послуги «DJUICE» мають можливість змінити свій поточний тарифний план. Щоб здійснити таку заміну і обслуговуватись за іншим тарифним планом, розробленим для користувачів «DJUICE», тобі необхідно зателефонувати за номером інформаційно-довідкової служби 477 (дзвінки в мережі «КИЇВСТАР» безкоштовні) і, дотримуючись інструкцій автовідповідача, оформити заявку на заміну тарифного плану. За користування послугою «Заміна тарифного плану» стягується плата. Інформацію про її розмір ти можеш отримати у центрах обслуговування абонентів ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем.», а також за телефоном 8 067 466 2 466.

Правила та умови користування послугою «DJUICE»

  • Компанія «Київстар» залишає за собою право надсилати інформаційні SMS і MMS на номери користувачів «DJUICE».
  • Компанія має право в будь-який момент призупиняти обслуговування відповідного абонентського номеру або надання певних послуг абоненту, у випадку виявлення за абонентським номером дій, які містять ознаки шахрайства чи порушення умов користування телекомунікаційними послугами, що визначені оператором або чинним законодавством.
  • Компанія «Київстар» має право змінювати умови користування послугою «DJUICE», включаючи тарифи, без попереднього повідомлення.
  • Компанія не несе відповідальності за будь-які порушення у сфері надання послуг стільникового мобільного зв’язку, якщо такі порушення спричинені використанням абонентом не сертифікованих та/або несправних мобільних терміналів.