Цього літа кіноіндустрія підготувала суперподарунок для всіх шанувальників дивакуватої, абсолютно нестандартної сімейки Сімпсонів. 
У кінотеатрах ця прикольна історія стартує з 16 серпня. А у твоєму мобільному телефоні вже можуть бути веселі картинки, рингтони й оригінальні звуки кожного з мешканців містечка Спрінгфілд. Плати всього лише за wap-доступ і завантажуй прикольний безкоштовний контент з мультфільму «Сімпсони у кіно» ексклюзивно на wap.djuice.com.ua. Не відставай від моди!

Також з 15 серпня ти можеш прийняти участь в акції, що присвячена Сімпсонам та виграти MP3-плеєр iRiver, сучасний смартфон  Nokia N73 та навіть мультимедійний комп‘ютер Nokia N95! Подробиці на сайті wap.djuice.com.ua. та в офійійних правилах.

З нагоди прем’єри 16 серпня djuice влаштовує вечірку на центральній площі Djuiceville у кінотеатрі «Київська Русь». Початок о 20.00. Твоєю перепусткою на цей веселий захід буде квиток. Конкурси, призи, частування і на десерт – прем’єра мультику «Сімпсони у кіно» — ось що чекає на тебе. Спеціальні гості заходу — гурт ТІК – розважать всіх ритмами своєї музики! 

Якщо Сімпсони для тебе не просто мультяшні персонажі, тоді, дивись, не пропусти цю вечірку!

Оплата wap-доступу згідно тарифного плану.