«Саша і Сірожа»!Хто не знає Сашу і Сірожу? Хто не реготав з їх жартів та не дивувався простацькому підходу до життя?

 Цих кумедних хлопців люблять усі. Тому djuice дарує своїм абонентам можливість покращити собі настрій, прослухавши неординарні поради від учасників популярного дуету, та ще багато чого, не менш веселого та цікавого! Це – послуга «Саша і Сірожа»!

«Саша і Сірожа» в мобільних телефонах – це інтерактивний розважальний портал тільки для абонентів djuice.

Номер послуги 202! Це канал, за допомогою якого можна у будь-який час закачувати на свій мобільний телефон все найкраще від Саші і Сірожи. Просто набирай номер 202 та обирай певний розділ.

Ось коротка схема меню.

  1.  «Реалтони»
  2.  «Червоний день»
  3.  «Опера для ледачих»
  4.  поради від Саші та Сірожи
  5.  допомога по роботі порталу

Отже абонент djuice може обрати той розділ, який його цікавить найбільше.

Розділ «Реалтони» дає можливість прослухати і закачати на свій мобільний телефон унікальний реалтон від Саші і Сірожи для SMS, дзвінків і будильника.
Завдяки розділу«Червоний день» можна прослухати все про оригінальні й веселі свята на кожний день. Адже з Сашею і Сірожею – що не день – то свято!
«Опера для ледачих» – це розділ, у якому учасники популярного дуету зі своїм колоритом, абсолютно неординарно переказують сюжети відомих опер. Весело і корисно!

Поради від Саші і Сірожи піднімуть настрій у будь-яку хвилину і допоможуть зберігати посмішку на обличчі у будь-якій ситуації. А сміх, як відомо, продовжує життя!

Допомога по роботі порталу – це розділ, в якому абоненти можуть прослухати відповіді на всі питання щодо роботи сервісу, які їх цікавлять.

Тарифи на послугу:
Плата за з’єднання – 1,60 грн;
Хвилина ефірного часу – 3,20 грн.

Також для абонентів djuice існує розважальний wap-портал  (http://wap.djuice.com.ua/ss/). За його допомогою можна закачувати собі на мобільний телефон ексклюзивні реалтони, картинки, відеоролики й анімацію – і це все теж від Саші і Сірожи! 

Обравши розділ «Реалтони», абонент може знову ж таки закачувати на свій мобільний телефон оригінальні реалтони для SMS, дзвінків і будильника.
Картинки із зображеннями веселих Саші і Сірожи, їх ексклюзивні фотографії, а також стильні картинки Олександра Хацкевича – все це теж може бути на твоєму мобільному телефоні, якщо ти зайдеш у розділ «Листівки».
Розділ «Відеоролики, анімація» дає можливість переглядати кадри, мультиплікаційні ролики, а також скачувати анімацію.
З послугою «Саша і Сірожа» від djuice можна забути про смуток! Налаштовуйтесь лише на море позитиву разом з веселим дуетом класних хлопців на спеціальному порталі djuice!

Сплачується лише  вартість WAP, згідно тарифному плану.

* Тарифи наведені з урахуванням ПДВ та без урахування збору до Пенсійного фонду.