Безкоштовні казки!«Київстар» подарував казку дітям.

Національний мобільний оператор «Київстар» підготував для дітей особливий подарунок – аудіозбірку з 22 українських та зарубіжних казок. Звантажити їх можна з сайтуhttp://music.djuice.ua/ у розділі «Безкоштовні казки». 
Мабуть, в Україні немає жодної дитини, яка б не чекала з нетерпінням зимових свят та подарунків. Малеча шукає їх скрізь – під подушкою на Святого Миколая, під ялинкою на Новий рік. Цього року національний мобільний оператор «Київстар» подбав про те, щоб кожна дитина отримала подарунок і підготував аудіозбірку українських та зарубіжних казок.

Щоб вчасно записати казки, співробітники компанії почали працювати за кілька місяців до свята. Розпочали з відбору казок.

Загалом над записом казок працювало 60 співробітників компанії. Усі разом вони витратили 80 годин свого вільного часу, який провели у професійній студії звукозапису. Як проходив запис казок, можна подивитися на офіційній сторінці компанії в Facebook. Кожну казку репетирували під керівництвом режисера – вчилися перевтілюватися у казкових героїв та говорити різними голосами. Старання не були марними. Київстарівці власними силами створили унікальний продукт – аудіозбірку з 22 казок.

До аудіо-збірки увійшли українські народні казки «Дід, баба і вовк-співак», «Сірко», «Нерозумне кошеня», «Пан Коцький», «Шепелява Параска», «Язиката Хвеська», «Півник і двоє мишенят», «Коза-дереза». А також казки «Лисичка і Журавель» Івана Франка, «Біда навчить» Лесі Українки та чимало казок сучасних авторів («Казка про хороброго зайця», «Велослон», «Матінко, цьом!», «Казочка про Казочку», «Жук малий і волохатий», «Жаба-мандрівниця», «Рак», «Тунельний мотяг», «Казочка про зайчикову знахідку» та казка «Про дівчинку Таню і Зайчика в картатому пальті»).

Партнер запису аудіоказок – видавництво «Наш Формат».

Казки доступні для абонентів «Київстар», djuice та Beeline на сайті http://music.djuice.ua/ у спеціальному розділі «Безкоштовні казки». Проект «Київстар дарує дітям казку» проводиться в рамках довгострокової благодійної ініціативи «Київстар» «Для людей, для країни!».