«Х-tra card»ПІВРОКУ РАЗОМ З DJUICE? 
ТОДІ ОТРИМУЙ ЗНИЖКИ!

З 10 липня 2007 року приєднуйся до програми «Х-tra card»* від djuice! Користуйся ексклюзивними знижками та бонусами від djuice у місцях відпочинку та у магазинах!

Відтепер абоненти djuice можуть знижувати ціни або отримувати бонуси за допомогою програми «Х-tra card»! 
Здійснюй покупки у місцях дії програми «Х-tra card» від djuice та заощаджуй кошти!

Хто є партнером програми та їхні адреси, ти можеш дізнатися нижче. Партнери розміщують постери-інформування, в яких вказані розмір знижки або який бонус надається, у прикасовій зоні.

Для того щоб отримати знижку або бонус, необхідно набрати на своєму мобільному спеціальну команду: *155*ТТ# (де ТТ – це номер торгової точки, яка бере участь у програмі «Х-tra card») й натиснути кнопку виклику.

Повідомлення, яке підтверджує можливість отримання знижки або бонусу, тобі потрібно продемонструвати представнику торгової точки перед здійсненням оплати.

Користуватися знижками та бонусами від «Х-tra card» можуть абоненти djuice, які: 
— мають абонентський стаж понад 6 місяців;
— є учасниками програми лояльності «djuice forever»** й отримали хоча б один бонус, починаючи з 10 липня 2007, відповідно до її умов;
— отримали SMS-повідомлення із запрошенням взяти участь у програмі «X-tra card».

Щоб взяти участь у програмі «X-tra card», зателефонуй за номером 477*55 (дзвінки з мобільного в мережі «Київстар» безкоштовні) й, дотримуючись інструкцій інтерактивного автовідповідача, подай заявку на участь у програмі. Протягом 48 годин ти отримаєш повідомлення із запрошенням взяти участь у програмі «X-tra card». Знижки чекають на тебе!
 
Заявку на участь у програмі «X-tra card» необхідно подавати після отримання SMS-запрошення. Якщо з якоїсь причини ти не отримав SMS-повідомлення із запрошенням взяти участь у програмі, ти можеш подати заявку на учать у програмі через 48 годин після нарахування бонусів по програмі лояльності «djuice forever».

Щоб відмовитися від участі у програмі зателефонуй за номером 477*55 й, дотримуючись інструкцій інтерактивного автовідповідача, подай відповідну заявку. 
Перелік торгових точок, які беруть участь у програмі «Х-tra card» від djuice, постійно збільшується. Ти можеш зробити не більше 3-х запитів за 1 годину в одній торговій точці.