«Мобільна РАЦІЯ» — простий, швидкий та вигідний засіб зв’язку як з одним співрозмовником, так і з групою до 20-ти абонентів!

Активуй нову послугу djuice «Мобільна РАЦІЯ», та обмінюйся швидкими голосовими повідомленнями із друзями!

З 15 січня 2007 року абоненти djuice можуть користуватися новою послугою «Мобільна РАЦІЯ», яка дозволяє абонентам швидко обмінюватися голосовими повідомленнями з одним абонентом чи групою людей по аналогії із рацією. Абоненти, яким ти відправлятимеш виклик, будуть чути твої слова практично одразу через гучномовець телефону!

«Мобільна РАЦІЯ» — це дуже швидкий та зручний спосіб спілкування. Ти можеш спілкуватися як з одним абонентом, так і з групою одночасно – для цього просто обери у своїх контактах номер друга чи групи абонентів, які зараз активні, натисни кнопку і розмовляй. Твої повідомлення абоненти djuice одразу почують і тобі не потрібно буде слухати гудки виклику та чекати на з’єднання із абонентом. Ти одразу будеш бачити, хто із твоїх друзів зараз на зв’язку і може з тобою розмовляти!! 

Також ти можеш запросити зворотній виклик до себе, якщо не впевнений, чи зручно говорити зараз твоєму другу. У будь-який момент ти можеш вийти з активного спілкування, відмінити вхідні виклики чи відключити звук.

Послуга «Мобільна РАЦІЯ» має необмежений радіус дії по Україні та дає можливість спілкуватися із двадцятьма абонентами одночасно. Ти зможеш бути на зв’язку з друзями, навіть якщо ви знаходитесь у різних куточках України! У своєму телефоні ти можеш створити до 10 груп контактів, кожна з яких може мати до 20 номерів абонентів.

Для того щоб підключитися до послуги тобі потрібен лише телефон, що підтримує функцію Push-to-Talk (PTT) (з англ. – «натискай та говори»). PTT – це технологія, що дозволяє передавати голосову інформацію по каналам GPRS/EDGE.

Усі моделі телефонів із функцією PTT підтримують автоматичні настройки «Мобільна РАЦІЯ». Замовити такі настройки ти можеш за номером 466 чи 477, або на сайті starport.com.ua.

Активувати послугу «Мобільна РАЦІЯ» можна за номером 477, підключення безкоштовне. З 01.08.2007 плата за користування послугою становить 5 грн протягом однієї доби (до 24:00 години) . Плата стягується у момент першого виклику, що був зроблений після 00:00 години.

Усі тарифи вказані з урахуванням НДС та без урахування збору до Пенсійного фонду.

Детальніше про послугу, та загальні настройки