З 22 січня 2007 р. «djuice» вводить новий тарифний план, в якому немає плати за з`єднання – «DJUICE fresh».

Цей тарифний план для абонентів передплаченого сервісу «Київстар» є доповненням до введеного раніше тарифного плану без ПЗЗ для контрактних абонентів.

Деталі нового тарифного плану «DJUICE fresh» – у наведеній нижче таблиці.
 

 

Послуги Вартість
Вихідні дзвінки на номери абонентів мережі «Київстар» (у т.ч. DJUICE та ACE&BASE;), на номери фіксованого зв’язку та номери абонентів інших мобільних операторів у межах України, за хвилину 0,90 грн.
Вихідні дзвінки на 2 «Улюблені номери» абонентів DJUICE , за хвилину 0,20 грн.
Плата за з’єднання при дзвінках на номери абонентів мережі «Київстар» (у тому числі DJUICE), на номери фіксованого зв’язку та номери абонентів інших мобільних операторів у межах України, на «Улюблені номери» 0,00 грн.
Відправлення текстового повідомлення (крім Європи) 0,25 грн.
Відправлення текстового повідомлення в Європу 0,65 грн.

Для нових та існуючих абонентів DJUICE передбачено перехід на новий тарифний план «DJUICE fresh». Зробити це можна, зателефонувавши з мобільного за безкоштовним номером сервісної підтримки «Київстар» – 477 і, керуючись вказівками оператора, замовити собі цей новий тарифний план. Вартість переходу – 20 грн. Передбачений також і безкоштовний зворотний перехід (на тарифні плани, чинні на момент переходу)..

Абоненти «DJUICE fresh» мають змогу підключити послугу «Улюблені номери», щоб телефонувати двом друзям-діджусівцям по 0,20 коп./хв. Вартість замовлення послуги – 20 грн. При цьому, якщо ти активуєш спочатку тільки один номер, то інший матимеш змогу підключити пізніше безкоштовно. А кожна наступна зміна номеру становитиме 10 грн.

Усі тарифи наведено з урахуванням ПДВ, без урахування збору до ПФ.