21 травня концертом у Лос-Анджелесі Мадонна розпочала свій тур на підтримку нового альбому Confessions On A Dancefloor. 
Мадонна вирішила звернутися до 1980-х — епохи розквіту диско, але з урахуванням далеко просунутої музичної культури і, відповідно, технологій. Всі 12 треків диска записано без перерв між піснями, як діджейський сет. Без жодної балади, але із соковитим, хльостким, пружним ритмом. Яскраві кліпси, лосини, феєричні вбрання та запальні танці у світлі софітів — ось що таке Confessions On A Dancefloor.

Диявольську винахідливість проявив Стюарт Прайс, який став саунд-продюсером альбому. Лишень подумайте, ця людина, наприклад, так попрацювала над піснею Hang Up (із навіть не запозиченим семплом, а цілою темою з Gimme Gimme Gimme головної групи 1980-х ABBA), що вона перетворилася не просто на модний трек для модної дискотечки, а на крутючу пісню. Хоча, звісно, перший раз слухаючи пісню й не знаєш — реготати на все горло чи плакати від обурення. 

Перед початком туру Мадонна з властивою їй скромністю заявила: «Я збираюся перетворити весь світ на один великий танцпол». О так, їй це вдасться, це точно. 
Тур почнеться з Лос-Анджелеса, прокотиться трішечки по США, Канаді, Європі та Японії — і все це влітку. Чикаго, Бостон, Лас-Вегас, Філадельфія, Атлантік Сіті, Маямі, Монреаль, Нью-Йорк, Париж, Амстердам, Рим, Дюссельдорф, Ганновер, Осака, Токіо… Величезні стадіони й арени — усі готуються прийняти належним чином королеву поп-музики. Адже поки нікому не вдалося переплюнути цю епатажну дамочку, матір сімейства, поп-діву, співачку, дитячу письменницю, акторку і продюсера. 

Поки відомо, що тур триватиме до середини жовтня. У вересні стануть відомі дати виступів Мадонни в Австралії. Тож плануйте літню відпустку з урахуванням обставин. Побувати на концерті Мадонни — заповітна мрія половини світу. Хтозна, може, навіть ваших батьків.