Відповіді на всі питання на кінчиках твоїх пальців! djuice-Гуру – гарантована відповідь на будь-яке запитання, яке прийшло тобі в голову.

Найшвидша відповідь надійшла за 12 секунд, найдовша, на сьогоднішній день йшла до власника питання 3 доби, але повір, відповідь на це запитання була варта очікування. Перевір свої питання на швидкість, скільки вони змусять тебе чекати відповіді!?

Найшвидша, найточніша та найпотужніша послуга, що надає відповіді на будь-які запитання. Питання «Хто я?», «Де я?» не залишаться без своєї відповіді, ніхто не обіцяє серйозних філософських трактатів, але може саме djuice-Гуру допоможе тобі або твоїм друзям прийняти важливе рішення або просто розважить на хвилину твою компанію.

Відсилай SMS запитання українською або російською мовами на номер 3883 та за лічені моменти отримай відповідь і на більш складні запитання, як то «Коли почала співати Аврил Лавин?», «Хто був переможцем формули 1 в 1984 році?». Серед інших інформаційних служб djuice-Гуру відрізняє не швидкість, а факт надання відповіді. Відповідь – серйозна чи з гумором, але за будь-яких умов ти її отримаєш.

Служба відповідей djuice-Гуру до твоїх послуг!

Вартість відправлення повідомлення на номер 3883 — 1 грн. з ПДВ та без збору до ПФ