Дане меню дозволяє отримати доступ до найрізноманітнішої інформації і послуг. 
Меню «SMS POSLUGY» дозволяє легко і швидко в будь-який час одержувати потрібну інформацію. Для того, щоб скористатися меню «SMS POSLUGY», Тобі необхідно підтвердити кнопкою ОК обрану команду. 

За допомогою «SMS POSLUGY» Ти зможеш отримати наступну інформацію та скористатися наступними послугами:

1. Прогноз погоди
2. Гороскопи
3. Новини
4. Знайомства
5. Замовлення Логотипів
6. Замовлення мелодій
7. Замовлення Java-ігор
8. Тости
9. Анекдоти
10. Валюта

Переваги

Меню «SMS POSLUGY» необхідно для Твоєї зручності при використанні додаткових SMS та голосових послуг. Тобі не потрібно запам’ятовувати номер телефону або номер SMS тієї або іншої послуги – вони вже записані у Твоєї SIM картки в меню «SMS POSLUGY».
Дане меню дозволяє одержати доступ до найрізноманітнішої інформації і послуг.
Меню «SMS POSLUGY» дозволяє легко і швидко в будь-який час одержувати потрібну інформацію.
 

1. ПОГОДА

Інформація з прогнозом погоди наступного дня надається для восьми міст України. Для вибору необхідного міста Тобі бажано навести клавішами керування курсор на цікавляче місто і натиснути ОК.

1. Київ
2. Дніпропетровськ
3. Донецьк
4. Львів
5. Одеса
6. Сімферополь
7. Харків
8. Ялта

Після вибору пункту меню Тобі необхідно навести на нього курсор меню і підтвердити свій вибір натисканням відповідної клавіші телефону (для різних моделей ця клавіша може бути різної). Протягом декількох хвилин Тобі прийде відповідне SMS повідомлення з інформацією про погоду в обраному місті.

Тарифікація
Вартість послуги складає 0,80 грн. разом із ПДВ.
 

2. ГОРОСКОП.

Інформація з гороскопом на наступний день надається для всіх знаків зодіаку. Для вибору необхідного знака зодіаку Тобі необхідно навести курсор на знак, який тебе цікавить, і натиснути «Ok».

1. Овен
2. Тілець
3. Близнюки
4. Рак
5. Лев
6. Діва
7. Терези
8. Скорпіон
9. Стрілець
10. Козеріг
11. Водолій
12. Риби

Протягом декількох хвилин Тобі надійде зворотне SMS з інформацією з гороскопом на наступний день для обраного знака зодіаку.

Тарифікація:
Вартість послуги складає 0,80 грн. разом із ПДВ.
 

3. НОВИНИ

Для вибору останньої новини обраної тематики Тобі необхідно клавішами управління телефону навести курсор на розділ новин, який тебе цікавить, і натиснути «Ok».

1. НОТ новини (Останні новини)
2. Політика
3. У світі
4. Суспільство
5. Економіка
6. Спорт
7. Культура

Тобі надійде зворотне SMS повідомлення з останньою новиною обраного розділу Новин.

Тарифікація:
Вартість послуги складає 0,80 грн. разом із ПДВ.
 

4. ЗНАЙОМСТВА

Дана послуга дозволить Тобі знайти безліч друзів та захоплююче провести час в SMS переписці. Створивши свою анкету за допомогою команди «Моя анкета», Ти зможеш обрати собі ім’я для спілкування (Nick), а потім за допомогою команди «Пошук» знайти собі SMS співрозмовника. За допомогою команди «Написати» Ти зможеш відправити SMS повідомлення, вказавши ім’я (Nick) обраного абонента.

Для вибору цікавлячої команди керування послугою «Знайомства» Тобі необхідно клавішами керування навести курсор на цікавлячий пункт меню «SMS POSLUGY» і підтвердити свій вибір натисканням клавіші підтвердження (клавіша ОК).

4.1. Команда «Моя анкета». Для участі в послузі «SMS Знайомства» Тобі необхідно пройти обов’язкову попередню реєстрацію в пункті «SMS Знайомства» — «Моя анкета». Нажаль, без реєстрації Ти не зможеш користуватися іншими функціями послуги «Знайомства» такі як: «Пошук друга» або «Пошук подруги».
Діалогове меню послуги побудовано таким чином, що послуга автоматично задає Тобі усі необхідні питання, автоматично формує твою анкету й автоматично відправляє SMS повідомлення на сервер послуги. Після формування своєї анкети й автоматичного Ії відправлення, меню «SMS POSLUGY» повертає твій телефон у режим чекання. Протягом декількох хвилин після відправлення SMS повідомлення з анкетою, Тобі повертається SMS повідомлення з інформацією про його вдалу реєстрацію в системі. У випадку, якщо Ти відправляєш для реєстрації свій Nick – віртуальне ім’я, що уже є в системі, то у відповідному повідомленні Тобі буде запропоновано пройти повторну реєстрацію і поміняти свій Nick.
При формуванні анкети Тобі будуть автоматично задаватися наступні питання:
• Nick — Тобі необхідно придумати собі віртуальне ім’я «Nick», що складається з букв і цифр. Мінімальна довжина Nickа може складати 3 символи, а максимальна довжина — 20 символів. Після утвердження свого Nickа Тобі задається наступне питання.
• Pol – Тобі необхідно вибрати свою стать, навівши курсор даного меню або на «Чоловічий» або на «Жіночий». 
• Vozrast – Тобі пропонується вибрати свій вік з декількох припустимих діапазонів: <18, 18-21, 21-25, >25.
• Rost – Тобі пропонується вибрати свій ріст із декількох заздалегідь визначених діапазонів: <160, 160-170, 170-180, >180
Дане питання є останнім питанням формування анкети. Після нього Тобі пропонується зберегти свою анкету. Натиснувши «ОК», Ти підтверджуєш правильність збереження своїх даних, автоматично формується і відправляється SMS з анкетними даними і за декілька хвилин Тобі приходить відповідне SMS із підтвердженням реєстрації в послузі. У випадку, якщо в момент формування анкети Тобі потрібно змінити свої дані, Ти зможеш повернутися на будь-яке попереднє питання клавішами повернення. Ти завжди зможеш скористатися наступними додатковими пунктами меню «Моя анкета».
• «Дивитися» — після вибору цього меню у відповідь Тобі прийде SMS повідомлення з інформацією про твої данні, які ти вводив раніше.
• «Видалити» — Ти зможеш скористатися цим пунктом меню у випадку, якщо Тобі набридло брати участь у послузі «Знайомства» і Ти хочеш викреслити свою анкету. Після відправлення цієї команди, Тобі прийде повідомлення про те, що твоя анкета вилучена зі списку учасників послуги.
У випадку, якщо Ти зробив повторні реєстрації зі свого телефону, активної буде тільки остання реєстрація (останній реєстрований Nick). Усі попередні і не вилучені твої реєстрації будуть вилучені автоматично.

4.2. Команда «Пошук».
У випадку, якщо Ти зареєструвався в послузі, то можеш скористатися послугою пошуку собі SMS співрозмовника. У випадку, якщо Ти не зареєструвався раніше, тобто не створив свою анкету – Тобі при спробі пошуку буде видаватися наступне повідомлення:

Vash nick ne zaregistrirovan na servise. Zajdite v menju Znakomstva – Moya anketa –Sozdat’

У випадку Твоєї правильної реєстрації, зайшовши в меню «Пошук» Тобі необхідно вибрати стать свого майбутнього SMS співрозмовника:
• Чоловіча
• Жіноча
Після вибору статі у відповідь Тобі прийде SMS повідомлення, з Nick-ами абонентів зареєстрованих у чаті. 
Для того, щоб написати SMS повідомлення обраному учасникові чата, Тобі необхідно скористатися командою «Написати».

4.3. Команда «Написати»
Після вибору команди «Написати», Тобі буде автоматично задане питання з проханням увести Nick твого майбутнього співрозмовника. Після введення Nick-а Тобі буде запропоновано ввести текст повідомлення, який Ти хотів б адресувати обраному одержувачеві. Текст посилання не може перевищувати 70 символів. Після відправлення, твоє SMS повідомлення буде автоматично передано зареєстрованому учасникові послуги «Знайомства». Замість номера телефону відправника Ти зможеш бачити тільки його Nick.

4.4. Команда «Співрозмовники».
Для керування списком своїх співрозмовників Ти можеш скористатися наступними пунктами команди «Співрозмовники»:
• «Список» — вибір даної команди приведе до того, що відповідними повідомленням Тобі прийде інформація об Nick-ах абонентів, з ким ти вів переписку останнім часом.
• «Анкета» — вибравши цю команду, Ти зможеш переглянути анкету кожного з учасників послуги «Знайомства» указавши його Nick.
• «Видалити»  — указавши Nick з яким, Ти б в майбутньому не хотів б спілкуватися – Ти зможеш видалити цей Nick зі списку. У наслідку, вилучений учасник чата не зможе надіслати SMS повідомлення власникові телефону.

4.5. Команда «Сервіс».
Даний список меню служить для того, щоб Ти зміг керувати інформацією про себе при спілкуванні з іншими учасниками чата. Для керування своєю перепискою Ти зможеш використовувати наступні команди: 
• «Список» — відправивши цю команду, Ти одержиш коротку інструкцію про те, як Ти зможеш сховати (або показати) свою анкету іншим учасникам послуги «Знайомства».
• «Підключити» – відправивши цю команду, Ти «підключаєш» свою анкету до загальної бази даних. Тепер, будь-який інший учасник послуги «Знайомства» може бачити твою анкету.
• «Відключити» — вибравши цю команду, Ти закриваєш можливість перегляду своєї анкети для інших учасників послуги «Знайомства»

Тарифікація:
Вартість послуги складає 0,60 грн. разом із ПДВ.
 

5. ЛОГОТИПИ, МЕЛОДІЇ ТА JAVA-ІГРИ

Використання послуг Logo (Логотипи), Melody (Мелодії), Java (Джава Ігри) відбувається за однаковим сценарієм. Тобі необхідно обрати меню Top 5, потім ввести в діалоговому вікні модель свого телефону і натиснути «Ok».
У відповідь Ти отримаєш список п’яти найбільш популярних логотипів (мелодій, джава ігор). Тобі необхідно запам’ятати код потрібного контенту, а потім перейти у розділ меню «Замотити за кодом». Вибравши цю команду в діалоговому вікні, введи код потрібного контенту і після натискання «Ok» телефон автоматично відправить запит про отримання обраного логотипа (мелодії, джава гри). 
Приклад:
Вибір меню «Тор 5»
Діалогове меню: Для того, щоб одержати логотип – уведіть модель Вашого телефону.
Приклад відповіді: Siemens S 55

У відповідь Ти отримаєш повідомлення з 5-ю кодами самих популярних логотипів і кілька нових логотипів (цифровий порядок). 
Потім Ти попадаєш в діалогове вікно: Chtoby poluchit’ logotip – vvedite kod v menyu “Logo/Po kodu””
Ти переходиш в пункт меню «По коду» де Тобі потрібно ввести номер логотипа (мелодії чи Джава гри), що сподобився Тобі.

За кілька хвилин Ти отримаєш SMS-повідомлення з WAP-каталогом, за яким можна перейти та завантажити твоє замовлення. Перед використанням послуги перевір, чи підтримує твій телефон послуги WAP або GPRS та чи активовані у ці послуги.

Тарифікація:
Вартість послуги складає 8,52 грн. разом із ПДВ.
 

6. МЕЛОДІЇ ТА 7. JAVA-ІГРИ

Замовлення мелодій і Java ігор відбувається таким же самим чином як і замовлення логотипів.

Тарифікація:
Вартість послуги складає 8,52 грн. разом із ПДВ.
 

8. ТОСТ

За допомогою цієї послуги Ти зможеш обрати тематику тосту, який Ти хотів б отримати. Підтвердивши свій вибір натиском клавіші «Ok», протягом декількох хвилин Ти отримаєш повідомлення, що містить тост обраної тематики.

1. Східний
2. За любов
3. За рідних
4. Застільний
5. Іменинникам
6. Святковий
7. Весільний
8. Студентський

Тарифікація:
Вартість послуги складає 0,80 грн. разом із ПДВ.
 

9. АНЕКДОТ

Для вибору необхідного тематичного анекдоту Тобі бажано навести клавішами управління курсор на тематику анекдоту, що тебе цікавить, і натиснути «Ok».
1. Новий
2. Вовочка
3. Армійський
4. Для дорослих
5. Нові руські

Протягом  декількох хвилин Ти отримаєш SMSповідомлення з новим анекдотом.

Тарифікація:
Вартість послуги складає 0,80 грн. разом із ПДВ.
 

10. ВАЛЮТА

Для вибору необхідного курсу валют Тобі бажано навести клавішами управління курсор на валюту, що тебе цікавить, і натиснути «Ok».

1. Доллар США
2. Евро
3. Російський рубль

Протягом  декількох хвилин Ти отримаєш SMS — повідомлення з інформацією про курс гривні до обраної валюти.

Тарифікація:
Вартість послуги складає 0,80 грн. разом із ПДВ.


Переваги

Меню «SMS POSLUGY» необхідно для Твоєї зручності при використанні додаткових SMS та голосових послуг. Тобі не потрібно запам’ятовувати номер телефону або номер SMS тієї або іншої послуги – вони вже записані у Твоєї SIM картки в меню «SMS POSLUGY».
Дане меню дозволяє одержати доступ до найрізноманітнішої інформації і послуг.
Меню «SMS POSLUGY» дозволяє легко і швидко в будь-який час одержувати потрібну інформацію.