Швидко, зручно, вигідно! Саме короткі текстові повідомлення допоможуть тобі поєднати переваги сучасного світу.

Почни SMS-листування в мережі djuice – і ти вже не зможеш жити без нього. Перед тим, як надіслати перше повідомлення в мережі djuice, встанови у своєму мобільнику номер службового центру SMS. Прочитай в інструкції до свого мобільного або ж спитай у друзів, як це зробити. Номер центру: +380672021111 – зверни увагу, номер потрібно вводити саме в такому форматі. Можливо в твоєму телефоні цей номер вже присутній, тоді листуйся без зайвого клопоту.

Бажаєш отримати більше ніж просто листування користуйся додатковими SMS послугами!!!

УВАГА! 
З метою захисту абонентів послуги djuice  від отримання масових рекламних розсилок, у всіх абонентів заблокована можливість отримання будь-яких текстових повідомлень, надісланих з адрес електронної пошти.


Всі абоненти послуги djuice можуть самостійно розблокувати або заблокувати функцію отримання SMS повідомлень з електронної пошти. Для цього достатньо надіслати пусте текстове повідомлення на спеціальний сервісний номер:

  • Для розблокування — на номер 7021
  • Для повторного блокування — на номер 7020
  • Для перевірки статусу послуги — на номер 7022

SMS на вищевказані номери безкоштовні.

УВАГА!
З 4 грудня 2007 року змінено вартість відправки SMS на номери закордонних операторів

Зміна вартості обумовлена процесом продовження укладання угод про доставку SMS-повідомлень, що передбачають проведення взаєморозрахунків за надані послуги між «Київстар» та зарубіжними операторами зв’язку. У подальшому без укладання таких угод компанія не змогла б продовжувати забезпечувати таку можливість для своїх абонентів, оскільки за відсутності відповідної угоди, іноземний оператор у будь-який момент може заблокувати отримання абонентами своєї мережі повідомлень з мережі українського оператора. 

Відтепер вартість відправки SMS на номери зарубіжних операторів складатиме 65 коп. (з ПДВ та без ПФ) і при цьому вона залишається конкурентоспроможною для українського ринку мобільного зв’язку.

З поміж усіх українських операторів «Київстар» найтриваліший час утримував низький тариф на відправку SMS за кордон.