ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ТУРБО-КОНТЕНТ»

1. Ініціатор
Ініціатором Акції «Турбо – контент» є ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.», (надалі – «Київстар»).

2. Виконавець
Послуги з проведення Акції надаються ТОВ «Ди Джи», (надалі – «Виконавець»).

3. Учасники
Учасниками Акції є всі абоненти послуг передплаченого зв’язку DJUICE.
Учасниками Акції не можуть бути працівники та представники Київстара, Виконавця або будь-якої іншої компанії, залученої до проведення цієї Акції, а також найближчі родичі (батьки, діти, брати, сестри) та свояки зазначених вище осіб (чоловік, жінка).

4. Строки проведення Акції
Акція розпочинається з 25 вересня 2006 року та закінчується 12 листопада 2006 року (включно).

5. Умови участі в Акції
Для участі в Акції абонент повинен у період з 25 вересня 2006 року до 12 листопада 2006 року (включно) завантажити безкоштовний* контент, який знаходиться у розділі «Турбо – контент» (WAP адреса http://ks-shara.fishka.com.ua:8080/) на WAP-сторінці wap.djuice.com.ua. Кількість завантажень не обмежується. Контент має бути повністю завантажений на мобільний телефон учасника Акції. За кожне завантаження контенту учаснику Акції нараховується один бал.
Після закінчення кожного тижня з моменту початку Акції, однак у строк не пізніше вівторка після закінчення кожного підсумкового тижня, визначається 5 (п’ять) учасників Акції, які першими набрали найбільшу кількість балів протягом тижня. Учасникам Акції надається право отримати мобільний термінал Motorola SLVR L7, про що учасники Акції інформуються по телефону.
Абонент – учасник Акції має право отримати мобільний термінал Motorola SLVR L7 виключно один раз упродовж періоду проведення Акції.
Якщо учасник Акції порушив умови її проведення, його бали не зараховуються, а кошти, витрачені на WAP доступ до мережі Інтернет, такому абоненту не повертаються.

6. Мобільні термінали, які можна отримати
Учасники Акції, які першими набрали найбільшу кількість балів протягом тижня, мають можливість отримати мобільний термінал Motorola SLVR L7.

7. Визначення учасників Акції, які отримали право отримати мобільні термінали
Визначення учасників Акції, які матимуть можливість отримати мобільний термінал Motorola SLVR L7 відбуватиметься упродовж 7 (семи) етапів, які відбуватимуться 03 жовтня 2006 року, 10 жовтня 2006 року, 17 жовтня 2006 року, 24 жовтня 2006 року, 31 жовтня 2006 року, 07 листопада 2006 року, 14 листопада 2006 року.
Учасники Акції, які отримали право отримати мобільний термінал Motorola SLVR L7, будуть поінформовані про це по телефону у строк до 18:00 (вісімнадцятої години) 03 жовтня 2006 року, 10 жовтня 2006 року, 17 жовтня 2006 року, 24 жовтня 2006 року, 31 жовтня 2006 року, 07 листопада 2006 року, 14 листопада 2006 року. Вхідні дзвінки учасникам Акції здійснюватимуться на абонентські номери, які використовувались для участі в Акції.
Інформація про учасників Акції (прізвище, ім’я та кількість набраних балів) буде розміщена на WAP сторінці wap.djuice.com.ua.
Результати визначення учасників Акції, яким надано право отримати мобільний термінал Motorola SLVR L7, є остаточними та не підлягають оскарженню.

8. Умови отримання мобільних терміналів
Про адреси, за якими учасники Акції можуть отримати мобільний термінал, учасники будуть поінформовані по телефону у строк до 18:00 (вісімнадцятої години) 03 жовтня 2006 року, 10 жовтня 2006 року, 17 жовтня 2006 року, 24 жовтня 2006 року, 31 жовтня 2006 року, 07 листопада 2006 року, 14 листопада 2006 року. Вхідні дзвінки учасникам Акції здійснюватимуться на абонентські номери, які використовувались для участі в Акції.
Для отримання мобільного терміналу учасник Акції повинен мати при собі SIM-картку з абонентським номером, з використанням якого абонент брав участь у Акції, паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків.

9. Інші умови
Абонент – учасник Акції, який не досяг 18 (вісімнадцяти) років, має право отримати мобільний термінал тільки через свого законного представника.
Зовнішній вигляд та технічні характеристики мобільного терміналу можуть відрізнятися від зображеного у рекламних матеріалах.
Виконавець не несе відповідальності за неможливість поінформувати учасників Акції у випадку відсутності зв’язку з абонентом протягом 5 (п’яти) днів, у тому числі у випадку відключення абонента за несплату замовлених послуг мобільного стільникового зв’язку.
Виконавець не несе відповідальності за втрату, пошкодження, псування, знищення мобільних терміналів після їх продажу учасникам Акції.
Зазначені у цьому Положенні про проведення Акції мобільні термінали не можуть бути замінені на мобільні термінали іншого виду та/або моделі. Учасники акції не мають права отримати грошовий еквівалент вартості мобільних терміналів.
При передачі Виконавцем мобільного терміналу учаснику Акції з вартості мобільного терміналу утримується сума необхідних податків і зборів, передбачена чинним законодавством України.
Беручи участь у цій Акції, її абоненти дають згоду, що у випадку визначення їх, як Учасників Акції, які отримали право отримати мобільні термінали, їх імена, прізвища та по батькові можуть бути оголошені і використані Київстаром та Виконавцем у друкованих, аудіо- і відео матеріалах, у текстах WAP сторінки, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується учасникам Акції. Участь у цій Акції означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників із цим Положенням про проведення Акції.
У випадку ненадання учасником Акції передбачених цим Положенням про проведення Акції документів у строк до 17 листопада 2006 року, учасник Акції позбавляється права на отримання мобільного терміналу та не має права на отримання будь-якої компенсації.

Отримати роз’яснення щодо будь-яких умов цього Положення про проведення Акції можна за номером (044) 586 4509 зі стаціонарних телефонів (вартість однієї хвилини розмови встановлюється згідно з діючими тарифами відповідних операторів фіксованого зв’язку) або за номером 466 телекомунікаційної мережі «Київстар» (дзвінки у межах України безкоштовні).

*WAP доступ до мережі Інтернет оплачується згідно з діючими тарифними планами ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем»