Робі ВільямсРоббі Вільямс змінив мікрофон на бутси. Захоплення футболом змусило співака викласти п’ять мільйонів доларів на купівлю нового будинку зі стадіоном для гри.

Роббі Вільямс придбав собі другий будинок у Лос-Анджелесі. Причиною стало бажання співака більше часу приділяти своєму давньому захопленню – футболу. Річ у тім, що Роббі вирішив збудувати власний футбольний стадіон, але територія, яку займав його перший американський маєток, була замалою для ігрового поля.

Нове придбання співака обійшлося в п’ять мільйонів доларів і повністю задовольнило Вільямса. Він вже замовив найкращих ландшафтників, щоб ті створили ідеальне поле для футболу. Саме на цьому стадіоні співак планує зайнятися підготовкою до літнього чемпіонату World Cup, в якому беруть участь команди, що складаються виключно з музикантів і кінозірок. Цього сезону британського виконавця було обрано капітаном однієї зі збірних.

Нагадаємо також, що нещодавно співак став власником контрольного пакету акцій британського футбольного клубу Порт Вейл. Співак намагатиметься вивести його у Прем’єр-лігу.