кохатися під які ну дуже приємно: 
Lali Puna « Scary World Theory»
Прохолодна й почуттєва Валері Требельяр, володарка магічного голосу. 

Саме навколо неї базується німецька група Lali Puna. 

Після розвалу своєї попередньої команди німкеня азійської крові Валері об’єдналася з Маркусом Ахером із групи The Notwist. 

Scary World Theory — це скромне зачарування гітар, неземний вокал, чудесні шерехи і поскрипування. Ну то й що, що знайомство квапливе. Зате залицяння ніжні. Поцілунок трепетний. Щось переростає в більше. Ураган, котрий змітає на своєму шляху все. 

Неймовірно розкішний і хороший альбом. 

 

 

Montefiori Coctail «Raccolta #3»

Кікко та Кекко — Montefiori Coctail — разом зі своїм знаменитим татусем саксофоністом Germano Montefiori чи без нього легко заводять поважну публіку від спекотного узбережжя Середземного моря до найпівнічніших країв. 

Палкий флірт на розмореній полудневою спекою терасі. Міцний солодкий алкоголь. Герой із зовнішністю німецького порноактора хвацько підкручує вусики. Героїня — дівчина з джазу, рухлива і трохи порочна. Наповнена статечністю атмосфера зі старими італійськими дискохітами й Сан-Ремо, котра тане від тягучої знемоги.

 

 

2raumwohnung «Komt zussamen»

2raumwohnung, проект Інге Хумпе та Томмі Екарта, дослівно перекладається як «Квартира з двох просторів».

Про цю східнонімецьку групу зараз не знає хіба що лінивий. Німецька молодь узагалі ж звеличує дует до небес. Інді-поп на основі хаусу — повітряний, безтурботний і прозорий, як мереживо, голос лягає на мінімалістичний біт. Суперкоротка сукенка. Сексапільні ніжки. Суцільний позитив і м’якість. Погляд очей в очі. 

Sexy girl — це про неї.