Музика, це головний акцент цього номеру. Хіп-хоп, реп, рок та електронні суміші наповнюють сторінки журналу по самі вінця, але хіба було таке, щоб ми зупинялись на чомусь одному!? 

Отже цього разу ти дізнаєшся про хіп-хоп у житті фаната хіп-хопу, цю статтю читай обережно, випадково почнеш танцювати, та ще й зачепиш когось, чи сам перечепишся.

Хотів зробити собі тату, або вже зробив? Тоді читай про таких як ти, чи яким ти мрієш стати, ця штука відіграє не останню роль в перебігу життя звичайної людини, не кажучи вже про голлівудських зірок.

Далі обережно подивись із-за кута своєї кімнати, нікого немає, тоді для підстраховки кинь ще пару гранат вибігай і починай стріляти по цих клятих терористах – так ти потрапив до Counter-Stirke: Source, читай далі, потрапиш ще до пари цікавих іграшок.

Після активних комп’ютерних розваг, варто розслабити мозок, в цьому тобі допоможуть хлопці з гурту Brainstorm, веселі, легкі, рокові, одним словом такі як завжди.

Все, відпочив, викинув зі свідомості всі ці бійки та гранати? Тоді вперед займатися коханням! Де? Ну як де? А ти ж ще не прочитав про МІСЦЯ УСОМІТНЕННЯ… Почитай і питання «Де?» вже тебе ніколи не турбуватиме.

Вперед до найдинамічнішого та яскравого життя у стилі djuice! Читай Flash!