НайвидатнішийУ Великобританії Роббі Вільямса визнали найвидатнішим музикантом сторіччя. Щоправда, оцінювали комерційні успіхи, а не вокальні дані співака.

Британці створили собі кумира. Ним, за версією офіційного британського чарту, виявився Роббі Вільямс. Співак очолив список найуспішніших музикантів 2005 року, залишивши далеко позаду Coldplay, Дайдо, Емінема, Енестейшу тощо.

До уваги бралися продажі дисків, що випустив співак, із січня до жовтня цього року. Враховувалися альбоми, сингли, а також збірки найкращих хітів. Вільямс потрапив у верхній рядок рейтингу з понад шістьма мільйонами проданих платівок, зокрема й нового альбому “Intensive Care”.

У потилицю співакові дихає гурт Coldplay, що лише на двісті тисяч примірників відстав від лідера. А світові улюбленці U2, Кайлі Міноуг та Крейг Девід несподівано для всіх навіть не ввійшли до десятки лідерів. Тим часом, британці вже охрестили Роббі Вільямса музикантом сторіччя, мотивуючи такий вибір цілеспрямованістю та надзвичайними успіхами співака.