Тримання за ручку, поцілунки під місяцем й листування по SMS — це, звісно, кохання. Але кохання якесь несучасне. Діло молоде, гормони грають, і, окрім поцілунків, хочеться чогось більшого. 

І де це «більше» здійснити, стає найактуальнішою проблемою. Добре, коли предки цілий день на роботі, — удень можна усамітнитися з коханим тілом. Але ж фартить із працюючими батьками не багатьом, а якщо пильна маман — домогосподарка, тоді що? Вихід один — шукати інші відлюдні місця. 

Місце №1, тусовочне. Ех, добре молодому тілу влітку — тут під кожним кущем і ліжко, й інтим. Ось тільки до літа ще мінімум півроку чекати, а сховку душа вимагає негайно. Тож перше місце в рейтингу місць для усамітнення в зимовий період надійно посіли розважальні заклади. Починаючи від маленького затишного кафе чи скромного ресторанчика і закінчуючи великим гучним клубом. Якщо знати місця, можна усамітнюватися в закладах із окремими маленькими залами на один столик. Сунеш офіціантці щедрі чаєві і просиш не турбувати. Не турбує. 
Місця для поцілунків є ще й у кіно. За невеличкої вправності поцілунками можна не обмежуватися. Головне — не заважати сусідам. У деяких кінотеатрах навіть створено спеціальні VIP-місця. Але вони не дешеві, та й усамітнюється там здебільшого народ трохи старший. Молодь же чудово обходиться тим, що є задарма. 

Місце №2, народне. Старі добрі парадні. Скільком тілам ви дали притулок, скільки кохань врятували від загибелі! Бажано вибирати якомога темніші й спокійніше. Поверх — останній, або кабінка ліфта, котра застрягла між двома останніми поверхами. А що ще треба для справжньої кохання! До неприємностей і небезпек можна віднести мешканців і пацюків. Останні не рідко живуть у сміттєпроводах і шустають по парадному, неначе по дому. 
Не забудьте про «звукоізоляцію». Занадто емоційні дівчата можуть дати волю почуттям. У цьому разі усамітнюватися краще в під’їзді сусідньому, як мінімум, а в ідеалі — сусіднього району. Хіба мало які допитливі виявляться мешканці, та й світитися з такою інтимною справою не варто. Одна справа цілуватися на прощання на очах у всього двору і зовсім інша… не цілуватися. 

Місце №3, приватне. Що може бути приємнішим від рідної, затишної й відомої до непристойності квартири. Тут тобі і душ поруч, і музика романтична, і холодильник повний. Варіант цей хороший, але дуже рідкісний. І перш ніж «робити кохання», необхідно все старанно розрахувати. Головна умова — відсутність предків. Є у батьків одна не зовсім приємна риса — входити в кімнату, коли не кличуть. А якщо усамітнитися в кімнаті з коханою людиною, то риса ця переростає в манію. А манія — у параною. Твою. 

Місце №4. Приватне, але чуже. Коли тебе застукають удома твої предки — це трагедія. Якщо ж застукають чужі — комедія. Тому, коли усамітнитися не терпиться, а ти на 99% упевнений, що хата вірного друга стоїть порожньою, сміливо займайся випрошуванням ключів від квартири. Друг спочатку поламається, але потім ключі дасть. За обіцянку зробити подібну послугу. Ідеально, якщо друг живе один. Якщо ж він, як і ти, ділить дах із предками, будь напоготові. Навіть коли друг зуб дає, що предки не з’являться. 

Місце №5. Державне. Державне — умовно. Найчастіше — приватне. За номер у готелі платити доводиться по-дорослому. За найкращого розкладу — 20 баксів за ніч. Що тобі й години вистачить — нікого не хвилює. Зручність готелю в його повній конфіденційності — нікого не повинно турбувати, чим ви там займаєтеся! Усі й так знають. Єдина проблема — де взяти грошей. Можна збирати тиждень кишенькові гроші, можна підшабашити десь чи скинутися. Наприклад, знімаєш ти номер на добу, користуєшся ним 2 години, ще 2 години — твій товариш і т.д. Головне не дуже афішувати подібну розпусту. А то ж за розпусту й посадять. Ненадовго, але прикро. Квартири й кімнати можна теж винаймати подобово, але краще через своїх. Позаяк через чужих державні ціни тобі здаватимуться дармовим подарунком. 

Місце №6. Заміське. Зазвичай батьки в усіх домовиті й дачами розжилися ще тоді, коли тебе в проекті не було. Усамітнитися на дачі — це сполучити романтику з радістю плотських утіх під прикриттям рідних стін. Єдині незручності — далеко й не завжди комфортно. Не на кожній дачі стоїть джакузі й підведено парове опалення. У холоді віддаватися радостям життя не дуже комфортно, та й панянки є примхливі — можуть і душ зажадати. А він — за дві години їзди. 

Місце №7. Автомобіль. Це містечко вже давно перестало бути сюжетом американських молодіжних фільмів! Де ще можна віддатися пристрасті, як не в машині. Нехай навіть і належить вона батькам. Бажано, щоб вікна в машині були тоновані, та й займатися цим краще не в пробці на Хрещатику. А незручністю можуть служити габарити одного з партнерів. Втім, справа ця поправна, і досвід приходить дуже швидко. Ми ж порадимо відразу відкинути передні сидіння назад, не забути вимкнути двигун і поставити машину на ручник. Для безпеки. 

Місце № 8 +… Довільне. Дахи будинків, порожні аудиторії… Було б бажання, а природа сама підкаже, де зручніше, затишніше й акуратніше розташуватися. І ще трохи сміливості. Навіть якщо тебе застукають на гарячому, сміливо запитуй: «А ви хіба не були молодими?»

Тетяна ШАГІНЯН