Створюй суперMMS! 
Отримуй суперподарунки!

Відправляй MMS з своїм автопортретом або портретами друзів та знайомих на номер 8588 з 3.10.05 по 30.10.05 включно та отримай* мобільний телефон Sony Ericsson K750i!

Кращі фотографії будуть розміщені на сайтах wap.djuice.com.ua, www.djuice.com.ua та wap.starport.com.ua. Кількість відправлених фотографій не обмежена. Якщо ти вкажеш в темі повідомлення короткий псевдонім — нік, фотографія буде підписана твоїм ніком. Також можна написати в тексті MMS назву фотографії або її короткий опис, який буде розміщено разом з фотографією. Нік, опис фотографії або її назва можуть бути написані російськими або англійськими літерами.

Вартість відправки MMS на номер 8588 складає 0,75грн. в любий день тижня.
Тарифи вказані з урахуванням 20% ПДВ та без урахування в ПФ.

Зверни увагу на те, що фото та опис мають:
— відповідати тематиці конкурсу (Портрет);
— не повинно вміщувати еротичну або порнографічну інформацію, а також іншу інформацію, заборонену законодавством України.
— нік та опис фотографії не повинні вміщувати нецензурну інформацію або ішу інформацію, заборонену законодавством України.

Про розміщення твоєї фотографії на сайтах тебе буде проінформовано SMS.

Узнай більше про інших, голосуй за фотографії учасників з 3.10.05 по 30.10.05, та отримай* мобільний телефон Sony Ericsson K700i!

Заходь на сайти wap.djuice.com.ua та www.djuice.com.ua або wap.starport.com.ua, та голосуй за кращі фотографії.

Вартість відправки SMS повідомлення на номер 8588 складає 0,25грн.в любий день тижня.
Тарифи вказані з урахуванням 20% ПДВ та без урахування в ПФ.

З одного й того ж номеру можна віддати тільки один голос за одне й те саме фото на протязі доби. Голоси, віддані за свої власні фото, не враховуються.

Крім того, на тебе чекають інші приємні подарунки:

Кожен тиждень за результатами голосування буде визначатись кращих фотограф тижня, який отримає можливість відправити 100 MMS за 0,00грн. А самий активний вболівальник тижня отримає можливість відправити 100 SMS за 0,00грн.

Детальні правила використання 100 MMS та 100 SMS читай в офіційних правилах акції MMS-Портрет

Один й той самий номер телефону може бути обраний кращим фотографом тижня або найактивнішим вболівальником тижня тільки один раз на протязі всієї акції.
Один й той самий номер не може бути одночасно обраний кращим фотографом тижня та найактивнішим вболівальником тижня, він буде обраний лідером в тій позиції, кількість колосів по якій найбільше.
Інформація про зарахування 100 MMS або 100 SMS буде відправлена переможцям у вигляді SMS по закінченню кожного тижня акції не пізніше вівторка.

По закінченню акції за результатами голосування до 20.11.05 включно буде визначений кращий фотограф, який отримає мобільний телефон Sony Ericsson K750i з 2-мегапіксельною камерою!

А найбільш активний вболівальник за результатами акції отримає* мобільний телефон Sony EricssonK 700i.

Якщо учасник акції не виповнив її умови, його фотографія або голос не зараховується, а гроші, витрачені на відправку MMS та SMS або WAP доступ для участі в акції, поверненню не підлягають.

*Переможці акції мають право придбати телефон за спеціальною ціною — 1грн. Ціну зазначено з урахуванням 20%ПДВ. Переможці будуть проінформовані про умови отримання телефонів вхідним дзвінком.