Найближчий часом Сполученим Штатам доведеться понудьгувати. Одна з найбільших зіркових скандалісток Кортні Лав узялася за розум і вирішила вести звичайний спосіб життя. 

Американські фанати Кортні Лав відтепер можуть спокійно ходити на концерти рокерки, не боячись, що неврівноважена співачка поцілить їм мікрофоном у голову. Нагадаємо, що декілька місяців тому подібний інцидент стався на одному з концертів рокерки. Ображений фанат подав на кумира до суду і виграв справу.

Віднині Кортні Лав обіцяє поводитися сумирно, як школярка. Декілька днів тому Кортні дала свій перший концерт після довготривалої перерви. На сцену вдова Курта Кобейна вийшла разом зі своїм новим гуртом “The Chelsea”. Перше, що почули з уст співачки фанати, так це заяву про те, що відома скандалістка позбулася пристрасті до пляшки. Щоправда, схаменувшись, рокерка попросила у глядачів запальничку, повідомивши, що кидати курити поки що не збирається.

Взагалі, для шанувальників таланту білявої вдови настали золоті часи. Адже Кортні буде тепер регулярно давати концерти. Співачка заявила, що буде працювати, як бджілка, аби повернути борги і сплатити рахунки.

петр чех