ЗапискиЗа останні півроку подружнього життя Гай Річі жодного разу не чув образливого слова від своєї зіркової дружини Мадонни. Поп-діва вигадала незвичний спосіб лаятися зі своїм чоловіком. 

Британські сусіди Мадонни і Гая Річчі переконані, що у зіркового сімейства почався другий медовий місяць. Майже півроку з-за сусідського паркану не було чути жодного образливого слова на адресу другої половини.

Проте така ввічливість подружжя пояснюється зовсім не ідеальним коханням і взаєморозумінням в усьому. Річ у тім, що Мадонна і Гай Річі, як турботливі батьки, котрі мріють виростити справжніх аристократів, заборонили одне одному лаятися в присутності дітей.

Проте зрозуміло, що сварки у знаменитої пари виникають так само часто, як і у звичайних людей. Тому щоб хоч якось виплеснути свою лють під час сімейних скандалів, Мадонна пише Гаю Річчі, що вона думає про свого красеня-чоловіка і радить йому піти у не зовсім пристойні місця.

В будинку поп-діви назбиралося вже достатньо компрометуючих папірців. На щастя поп-діви, її діти ще не вміють добре розбирати мамині каракулі, а то б весь виховний процес звівся б нанівець.

 

http://www.historays.ru/news/ivan_groznyj_i_vocarenie_romanovykh/1-0-11