Брітні Спірс стала справжньою копією Мадонни. Тепер мала поп-принцеса копіює навіть найвигідніші РR-ходи своєї досвідченої старшої наставниці.

Брітні Спірс співатиме реп. До поп-принцеси таким мистецтвом, окрім Емінема і Пі Дідді, займалася і Мадонна. Бостонський ді-джей Клінтон Спаркс підмовив місіс Федерлайн записати диск реміксів різних пісеньок, популярних серед радикально налаштованої молоді великих американських міст.

Музичні профі вважають, що у Брітні є всі дані, аби стати визнаною реперкою. Життя співачки є дуже тяжким, а всі біди нещасного секс-символа одразу ж виносяться до заголовків скандальних таблоїдів і обсмоктуються у кожній забігайлівці та кав’ярні. У своїх проникливих реп-текстах Брітні збирається розповісти про всі образи і весь бруд, які їй довелося пережити.

Перший реп-сингл Спірс “My Prerogative” долине до вух слухачів уже в листопаді. На випадок, якщо новий проект місіс Федерлайн не буде мати комерційного успіху, у Брітні є запасний варіант. Оскільки співачці марно сподіватися на грошову підтримку свого новоспеченого чоловіка, Брітні зароблятиме сама. 
Спірс уже виставила на інтернет-аукціоні свою спідню білизну, яка прилягала до тіла зірки під час її весільної церемонії.

http://13stroy.ru/load/dizajn_uchastka/6