ПадчеркаГвен Стефані несподівано стала мачухою п’ятнадцятирічної падчерки. У чоловіка співачки знайшлася донька, котру виховували голлівудські зірки першої величини.

Гвен Стефані, котра вже давно мріє стати матір’ю, навіть не сподівалася, що в неї може з’явитися п’ятнадцятирічна донька. Солістка популярного гурту “No doubt” ніяк не може оговтатися від шоку, пов’язаного з несподіваною появою дочки у свого коханого чоловіка Гевіна Росдейла.

Нещодавно Гевін зробив ДНК тест, який показав, що саме він доводиться батьком п’ятнадцятирічній моделі Дейзі Лау. Матір Дейзі популярна в Британії дизайнерка Перл Лау завагітніла після нетривалого роману з Гевіном, коли їй було сімнадцять років. Перл не була впевнена, що саме лідер популярної американської групи Bush є батьком її дитини, саме тому наважилась попросити чоловіка Гвен Стефані зробити ДНК тест.

Позитивний результат аналізу вразив не лише зіркове подружжя, а й наробив багато галасу в елітних американських та лондонських колах. Річ у тім, що мати п’ятнадцятирічної Дейзі товаришує з багатьма знаменитостями. Тому Дейзі виховували такі близькі друзі родини, як Седі Фрост, Лів Тайлер, Кейт Мосс, Вів’єн Вествуд та Гвінет Пелтроу.

http://www.flyings.ru/publ/uchit_popugaja_govorit/16