Лаям ГаллахерУчасник гурту Oasis дає благодійні концерти по телефону. Лаям Галлахер довів своїм прихильникам, що вміє не лише брутально лаятись, але й бути милосердним.

Знаменитий вокаліст гурту Oasis Лаям Галлахер нарешті спромігся на добре діло. Британський рокер довів меломанам, що вміє не лише лаятися.

Як відомо, зірковий хуліган неодноразово нападав на поліцейських, напивався в публічних місцях і навіть погрожував Робі Вільямсу. Проте нещодавно Галлахер особисто зателефонував своїй шанувальниці, котра стала жертвою пограбування. Лаям не тільки втішив фанатку щиросердими словами, але й влаштував для неї міні-концерт по телефону.

Як стверджують очевидці, усе почалося з весілля, на яке був запрошений Лаям. Під час святкування один з гостей розповів Галлахеру про свою подругу, на яку напали бандити. Музикант довідався, що жертва розбійників є великою прихильницею творчості Oasis. Добродушний Лаям так розчулився, що взяв телефон і подзвонив своїй фанатці.

Попередньо співак навіть поцікавився, яка саме пісня з репертуару Oasis подобається постраждалій найбільше. Саме цю композицію і виконав британець на втіху трохи ошелешеній жертві грабіжників.

http://www.3slovary.ru/news/legendy_anglii/1-0-3