Елтон Джон збирається написати мюзикл про Романа Абрамовича. Чоловічі партії в музичній п’єсі виконають футболісти відомого англійського клубу “Челсі”.

Нещодавно Елтон Джон отримав цікаву пропозицію від відомого англійського шоумена Білла Гаффі. Іменитому композитору запропонували написати мюзикл про російського мільярдера і власника англійського футбольного клубу “Челсі” Романа Абрамовича.

Ідея створення такої незвичної музичної п’єси виникла у Гаффі після прочитання книги “Роман Абрамович: мільйонер нізвідки”. Історія російського бізнесмена настільки вразила британського шоумена, що він звернувся до легендарного композитора сучасності з проханням написати музичний супровід до майбутньої постановки. Родзинкою такого шоу мають стати чоловічі партії у виконанні відомих футболістів з команди “Челсі”.

Наразі Елтон Джон веде переговори з Гаффі. Британський співак і композитор давно відомий своєю слабкістю до футболу. Елтон товаришує з більшістю зіркових футболістів Англії, а з деякими зірками цього виду спорту співака пов’язують родинні стосунки. Елтон є хрещеним батьком обох синів капітана збірної Англії Девіда Бекхема.

http://merses.ru/publ/nachinajushhemu_avtomobilistu/5